Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Melyik lottoval lenne nagyobb...

Melyik lottoval lenne nagyobb esely nyerni?

Figyelt kérdés
Skandinal lotto, 5-s lotto, vagy 6-os lotzoval erdemesebb probalkozni?
2023. márc. 6. 22:35
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Skandinávval a legvalószínűbb hogy nyersz, mert egy szelvénnyel részt veszel egy kézi és egy gépi sorsoláson is, mivel két számsort húznak.

35 számból kell eltalálni 7-et.

Régebben én 3 szelvénnyel játszottam, az ára legtöbbször visszajött. De hosszútávon semmi értelme, 4 hónap után abbahagytam.

Ez olyan mint a cigaretta. Sportfogadás egy fokkal jobb mint a lottó, de ahhoz érteni kell, tapasztalat nélkül az is csak szerencsejáték.

2023. márc. 6. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
77%

hogy melyikre nagyobb az esély, az középiskolás anyag, amit tanulnod kellett, kivéve persze ha még nem vagy olyan idős. Lottózni viszont csak 18 év felett lehet, szóval. :)


a második kérdésre a válasz pedig az hogy egyikkel sem.

2023. márc. 6. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

A Skandinav lottoban csak 35 szam kozul kell eltalalni 7 szamot ??? A 6-os lotzonal 45 szam van.....

Elso miert irod azt h nincs ertelme hosszutavon? Sztem siman lehet szerencsed, evente egyszer valaki ugy is nyer...:)

Nem tudjatok hany ft a lotto kitoltese?

2023. márc. 7. 06:44
 4/4 A kérdező kommentje:
Pont volt telitalalatos szelveny a skandinav lotton, pont most olvastam... de akik 6 szamot talalnak el a hetbol azok is voltak 54-en.... tehat nem lehetetlen
2023. márc. 7. 07:00

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!