Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » A strandon homokvárrat épitett...

A strandon homokvárrat épitettem és egy nő nem nézett orra elé és rá lépett magassarkújával a homokvárramra pedig 2 óráig épitettem és most elment a kedvem mindenhez?

Figyelt kérdés

2023. márc. 13. 00:00
 1/9 anonim ***** válasza:
Igen
2023. márc. 13. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Te szegény
2023. márc. 13. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Miert volt a strandon magassarkuba?
2023. márc. 13. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Neked meg őt kellett volna eltaposni :)
2023. márc. 13. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
100%
Bagyari Gyula nevű barátom is így járt, azóta éjjelente ott is alszik a homokszobrai mellett a tengerparton. (sand sculptures)egy ilyen szobor 1 napig készül nagyon sok munka lehet benne, uhogy azt a nőt aki összetaposta el is vette feleségül, most a kisfiúkat nevelgeti dél-afrikában. Azóta a BAGYARI GYULA barátom hollandiában melózik az amazonban. Az is nőt jelent, mármint az amazon, de az csak egy gyárépület futószallagokkal ahol minden dolgozót kamera figyel, és ha nem mozog folyamatosan a kamera előtt, tehát pihen, akkor a kamera jelez a szupervájzornak, aki szintén vendégmunkás de odamegy és jól leszidja a BAGYARI GYULA barátomat. Na ez történik, ha egy csinos nő magassarkú cipőben mászkál ahelyett hogy otthommaradt volna
2023. márc. 13. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Mesélj még.
2023. márc. 13. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
A nőnek pedig csupa homok lett a magassarkúja, és neki is biztos mindentől elment a kedve. Inkább meg kellett volna vigasztalnotok egymást.
2023. márc. 14. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem panaszold be a csajt anyukádnál.
2023. márc. 15. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
BAGYARI GYULA barátom, akit ezen a fotón ismerhetünk meg, [link] jelenleg egy fiatal szőke holland nővel élnek albérletben hollandiában, amiről mindig azt gondoltam hogy ott az emberek hajókon laknak de ez a fiatal szőke nő amikor találkoztam vele azt mondta hogy ez korántsem igaz, mert nagyon kevesen laknak hajókon és a többség egyáltalán nem hajón lakik, na minde, az ő albérletük pedig egy családi házban van, ahol még tyúkokat és pár kedves disznót is tartanak akiket persze etetni is kell és BAGYARI GYULA barátom eteti is őket naponta kétszer, mert szereti is őket meg mert ezt a feladatot adták neki amikor hazajön az Amazonból, ahol dolgozik a kamerák ellenőrzése alatt, és ami ugyebár amazon, de semmi köze az amazonokhoz, akik nagyon szép és harcias nők lehettek, hiszen BAGYARI GYULA barátom is nagyon szereti a nagyon szép nőket, és ezzel gondolom nincs egyedül...
2023. márc. 22. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!