Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Egy közösségi oldalon,amit...

Egy közösségi oldalon,amit imádtam és sokat írtam oda,egyszer csak beszólt valaki,azóta valahogy nem rajongok érte,mert félelemmel tölt el,ha arra gondolok,hogy látja,be vagyok jelentkezve. Persze,egy idő után én is visszaszóltam. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
2023. márc. 16. 18:46
 1/7 anonim ***** válasza:
Vacsorát!
2023. márc. 16. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
az már készen van.
2023. márc. 16. 18:52
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Milyen oldal ez? Adott személyt nem lehet blokkolni, tiltani?
2023. márc. 16. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
3. egy ilyen felhasználó blokkoló itt sem ártana. Pl. letiltod, és soha többé nem látod a válaszait egy kérdésben sem, se az általa kiírt kérdéseket sem.
2023. márc. 16. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Azt hiszem van blokkoló, de inkább leiratkoztam az egészről, nincs értelme olyan közösségbe lenni, ahol indok nélkül beszólnak bárkinek.
2023. márc. 17. 10:11
 6/7 anonim ***** válasza:
Egy valaki szolt be...
2023. márc. 17. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
igen, de az többször és nem is lehet vele értelmesen beszélni, hogy miért teszi. Gondolom, neki így tetszik. Többeknek is beszólt már, azok, ha válaszoltak neki, akkor letiltatta őket az oldalról. Én még itt nem tartok, inkább odébb állok. Mi ebben a jó, hogy beszólunk egymásnak? Nem vagyunk egyformák a nem gondolkodik mindenki ugyanúgy egy dologról. Ezt nem fogják fel az emberek?
2023. márc. 17. 13:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!