Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » A Discord szervereken mire...

A Discord szervereken mire való az a rengeteg bot, meg speciális effekt?

Figyelt kérdés
Még régen csináltam egyet, adtam hozzá olyan szobákat amik szerintem szükségesek voltak, majd az egyik tag leugatott, hogy "hogy néz ki ez a szerver úristen" és mindenki egyetértett vele. Úgyhogy inkább nekiadtam a "tulajdonjogot" vagy mit, hogy kicsit feldobja. A vége az lett, hogy töröltem a discordot mert rájöttem hogy ez nagyon nem az én világom. Hozzáadott egy csomó botot, amik tulajdonképpen semmit nem csináltak, meg olyan szobákat amiket semmire nem lehetett használni. Konkrétan voltak botok amik csak percenként maguktól hülyeségeket küldözgettek. Ennek mi értelme van, de komolyan? Valaki magyarázza meg, légyszi, mert úgy látszik ez mindenki másnak bejön, csak nekem nem.

2023. márc. 18. 13:45
 1/2 anonim ***** válasza:
Minden valamire való dc szerveren vannak botok, nyilván ezekkel is túlzásba lehet esni de vannak hasznosak is.
2023. márc. 18. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Mindegyik bot másra való (de vannak olyanok, amik tudják ugyanazt is), például: moderáló bot, játék bot, stb


A "hogy néz ki ez a szerver" lehet azért volt, mert nem volt rendezett és emiatt írta


Illetve, hogy azonnal nem fogja megérteni senki se a működését, te se, megkell szokni, illetve olyat megkérni, aki eltudja magyarázni, mi miért van

2023. márc. 19. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!