Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Volt már hogy vidámparkba...

Volt már hogy vidámparkba valaki elkezdett hányni?

Figyelt kérdés

Mondjuk ezekre a gyomorforgató jatekokra gondolok ami még fejjel lefele is megy

Mondjuk valaki mellettetek vagy a kozvetlen kornyezetekbe hányt?


Esetleg volt akit lehánytak?


Ilyenkor ez eleg kellemetlen nem?

Mégcsak elmenekülni se tudsz mellőle 😶


Valakinek volt ilyenbe része?


Én emiatt felülni se merek ilyenekre 😶


2023. márc. 25. 20:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Előfordulhat, viszont az emberek tisztában vannak azzal hogy mozgási betegségük van (és nem bírják még az ilyen játékoktól jóval finomabb mozgású autós utazást), biztos nem akarnak felülni rá. Ha mások épsége miatt nem is, legalább a sajátjukért. Abban semmi vidámság nincs, hogy szándékosan rosszullétet okozol magadnak egy ilyen játékon.
2023. márc. 25. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Felreertettel

En birom az ilyeneket gyomorral.

Viszont hányás fóbiám van (nem bírom elviselni ha valaki a kozvetlen kornyezetembe hany)

Baratnoim szeretnek nagyon ha elmennek veluk,jol ereznenk magunkat

De en emiatt nemszivesen mennek 😐

2023. márc. 25. 20:18
 3/4 anonim ***** válasza:
Értem a kérdést, csak fordítva gondolkodtam. Aki hajlamos a rosszullétre, biztos számításba veszi és nem akar ilyenre felülni. Azt 100%-ban nem védheted ki, mert lehet rá esély. De nem lehet rettegésben leélni az életet, hogy vajon mikor kerül eléd a semmiből egy hányás, ezen túl kell lépned. Majd ha baj van akkor ráérsz pánikolni, előtte felesleges.
2023. márc. 25. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem volt már ilyenem.
ápr. 9. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!