Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Hová lett FanMadeMaker?

Hová lett FanMadeMaker?

Figyelt kérdés

Kérlek titeket, ha bárkinek bármilyen információja van Marci eltűnéséről az közölje. Nagyon hiányzik.

Nem szerettem sosem ennyire videóst, rajta nőttem fel. Nagyon meghatározó személy volt az életemnek, és a jelenlegi személyiségemnek amit segített kialakítani. Ha ő nem lenne, valószínűleg ugyan olyan csőlátású NPC lennék mint a fél világ.

Félek, hogy valami rossz dolog történt.

De remélem semmi baj, és boldog jelenleg.

Egyébként letörölte a YouTube-ról a potilikus és az az utáni gameplay videóját. Nem tudom mi oka lehetett rá.



2023. ápr. 4. 01:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Elvileg kiégett.
2023. ápr. 4. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Ezt hogy érted pontosan?
2023. ápr. 5. 15:28
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg kiégett vagy elege lett a youtubeból. Lehet megint megfordult benne hogy törli a youtube csatornáját mert kb 2 éve volt olyan hogy a communitybe kiírta hogy pár héten belül törli a csatornáját de szerencsére 1 héttel később kiírta hogy mégsem törli magát. Nem pontosan emlékszem mi lehetett az oka ami miatt megfordult a fejében hogy törli magát. Asszem az egyik liveban említette hogy mi volt az oka de nem pontosan emlékszem rá. Egyébként a "szerepünk a rendszerben" című videóját is törölte. + A DC szerverét is törölte.
2023. ápr. 5. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Azt azért nem hiszem, hogy olyan nagyon rossz dolog történhetett volna vele. Több régi haverja is aktív még a Youtubeon, pl. Fókuszcsoport Ádám, The Raven Croaks. Az ő közönségük nagyjából lefedi Marci régi közönségét. Csak tájkoztatták volna a nézőket, ha nagy lenne a baj. Szimplán tényleg arról lehet szó, hogy megcsömörlött a youtubetól, és most inkább másból akar megélni. Instán sem aktív? Ott esetleg érdemes lehet lecsekkolni, hátha kiderül valami.

Egyébként Tóth Márk Bobek is régóta nem töltött már fel videót. Ez lehet egy reménysugár, hogy talán éppen együtt dolgoznak valami új videós projekten.

2023. ápr. 16. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok. Elfelejtettem, hogy ott van még Sallai Márk is, aki rendszeresen tölt fel videókat. Régi barátja Marcinak. Együtt csinálták a bundáskenyerezőt is. Esetleg nála lehetne kommentekben érdeklődni Marci után, hátha válaszol.
2023. ápr. 16. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Úgy tudom hosszú útra ment, és az is lehet, hogy nem is jön vissza.
2023. ápr. 18. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
24%
#6: Hosszú út? Külföld?
2023. ápr. 19. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
93%
Törölte a csatornáját :(
2023. máj. 8. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen, én is arról értesültem a mai TRC liveban, hogy letörölte a csatornáját. Állítólag Bandit is letiltotta… Ez viszont már különösen furcsa.
2023. máj. 9. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
100%
Egyébként én azt gondolom hogy Marci volt messze a legértelmesebb ebből az egész "rant" közegből. Remélem hátrahagyva a videózást megtalálja azt a dolgot ami által elérheti a teljes lelki békét.
2023. máj. 10. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!