Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Istvántelki Főműhely látogatható?

Istvántelki Főműhely látogatható?

Figyelt kérdés
Igen tudom, a létesítmény már évekkel korábban bezárt. Arra lennék kíváncsi, hogy nagyobb erőfeszítés és rizikó nélkül (értem ezalatt, hogy nem kell örök elől lopakodni meg kutyának szalámit dobni illetve 10 méteres betonfalakat meg szögesdrótot átugrani) látogatható? Szoktam urbexelni társasággal. De a nagyobb rizikójú helyeket/ őrzőt helyeket nem látogatunk csak ha beengednek.

2023. ápr. 19. 13:43
A kérdező szavazást indított:
Igen, gond nélkül látogatható
Nem, őrzőt terület
7 szavazat
 1/1 anonim ***** válasza:

Legálisan nem, de ha van benned egy kis kalandvágy, belevághatsz!

[link]

https://www.youtube.com/watch?v=EHRc5ZJnYwo

Én viszonylag közel lakom hozzá, de még sosem jártam benn (pedig szeretek elhagyott helyeket felkutatni), nem akarok bajba kerülni. A volt Józsefvárosi pályaudvarra és a Külső Mester utca - Illatos út közti üzemi területre egyszer belógtam, mert nem volt zárva, de az őrök finoman kitessékeltek (igaz, addigra már lőttem pár fotót). Kerítésen viszont még sosem másztam át.

2023. ápr. 19. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!