Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Nilfgaard vs közép földe?

Nilfgaard vs közép földe?

Figyelt kérdés

szóval melyik fél nyerne? tételezzük fel hogy a witcher világa és tolkien középföldéje egy univerzum ami lehetséges tekintve hogy a witcherbe volt egy esemény a szférák együttállása így simán lehet az is egy szféra de azt is el tudom képzelni hogy a két világ ugyan ott van tekintve hogy az értelmes fajok ugyan azok ugye tündék , törpök, fél szerzetek , emberek mind két világba van mágia és mivel a witcherbe nem ismerjük annyira a korath sivatag túloldalát így lehetséges.


na de tételezzük fel hogy nilfgaardi birodalom eljut oda és elkezdené meghódítani melyik fél nyerne egy háborút?


erőviszonyok:

nilfgaard: a komplett nilfgaardi hadsereg lovasság ,légiók stb

mágusok, itt vegyük úgy hogy a witcher 3 után vagyunk vagyis ciri is witcher lett így ő és geralt is követi nilfgaardot megbízás miatt , és ezzel együtt skellige klánjai és novigrad flottája is segítik nilfgaardot


középfölde: tekintve hogy egész középföldéről beszélünk így tündék emberek mindenki a fent felsoroltak ellen.



az akit az író akar kijelentést mellőzendő magatokat képzeljétek írónak na meg kitalált világ és külömböző szabályok stb it is kerüljük mert nem ezért tettem fel a kérdést



2023. ápr. 22. 11:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Ha olyan nagy a sivatag, hogy nem is tudnak egymásról, akkor a nilfgardiak meghalnak mind a sivatagban, mint Hannibal serege az Alpokban. THE END.

Középfölde meg azt sem tudja, hogy meg akarták őket hódítani.

2023. ápr. 22. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

ezt nagyon egyszerűen veszed a sivatag csak az északi királyságokat és nilfgaardot választja el a kontinens többi részétől és mivel nilfgaard déli irányba is terjeszkedett így tudjuk hogy van egy déli óceán amivel meg lehet kerülni a sivatagot ezért hoztam fel a novigradi flottát. amúgy meg simán tudhatnak egymásról de a távolság miatt nincs értelme egymással kapcsolatba lépni.


és ezt csak elméletként hoztam fel mint azt hogy középfölde egy másik szféra . akkor írjatok ha ismeritek a két világot

2023. ápr. 22. 11:53
 3/11 anonim ***** válasza:
A niilfgaardiak egyszer tudatlanul tábortüzet raknak a Fangorn erdőben, mire az entek háborúba mennek, és volt nilfgard, nincs nilfgaard.
2023. ápr. 22. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
ent vs 2 witcher ha már itt járunk szóval próbáljuk ne így elintézni mert pl nilfgaard kifejezetten sok mágussal rendelkezett pl yennefer szóval ennyit az entekről amúgy akkor ennyi erővel mondhatnám hogy nilfgaardal van pár nemes vámpír akit csak egy másik vámpír ölhet meg csak és még pár bruksza is van melettük és voltak entek nincsenek entek
2023. ápr. 22. 21:02
 5/11 A kérdező kommentje:

amúgy valszeg nem fognak úgy háborút indítani hogy nem ismerik az ellenséget és a környezeti adottságokat.


ha az inkompetens netflixes nilfgaardot veszed alapul akkor igazad van viszont ha a könyvek és játékok béli nilfgaardot akkor más a helyzet.


ez nem egy kis hercegség mint toussaint ez egy mindent hódító birodalom

2023. ápr. 22. 21:08
 6/11 anonim ***** válasza:
Persze, de egy olyan birodalom, amiben nincsenek akkora hatalommal bíró lények, mint középföldén. Mint a gyakorlarilag félisten Gandald vagy Galadriel, stb.
2023. ápr. 22. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
ha feltételezzük hogy egy világba játszódik a hasonlóságok miatt akkor gandalf is csak egy ugyan olyan mágus max valamivel erősebb ergo legyőzhető megint mondom nemes vámpír csak másik nemes vámpír által halhat meg és mivel geralt aki ott van a kérdésembe történetesen ismer egyet regist akit segítségül hívhat de megint csak ott van ciri akibe ősi tünde vér folyik és tekinthető félustennek nem véletlen kereste eredin a witcher 3mba
2023. ápr. 22. 21:49
 8/11 anonim ***** válasza:
Na, pont ezért az egyetlen igazi válasz a kérdésedre, hogy az fog nyerni, akit az író akar. Ha te direkt úgy döntöd el, hogy az egyes karakterek ereje a te elbárásaidnak feleljen meg, akkor ezzel máris a neked tetsző irányba befolyásolod a végkimenetelt.
2023. ápr. 22. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
nem azt mondom de ha te overpower karaktereket hozol fel akkor én is komolyan rögtön hozhattad volna akkor sauront
2023. ápr. 23. 09:32
 10/11 anonim ***** válasza:

Nem feltétlenül Nilfgaardot kellene írni, hanem a Kontinenst. Mivel elég széttagolt a Kontinens, így pl Readania, Skellige, stb nem fog énekelve annak az oldalán háborúba menni, akivel évek óta harcban állnak. Ez alapján pl Yen, Geralt és a többiek sem vennének részt benne, hisz alapból nem ápolnak jó viszonyt Nilfgaarddal. A varázslónők páholya szerintem hamarabb benne lenne egy háttérbeli áskálódásban.

(Főképp a könyv alapján írok véleményt)

A másfajúak szerintem hamar összekovácsolódnának, és egy Scoiatael szerű, egyenlőségért vívó szabadságharc elképzelhető lenne.

2023. ápr. 24. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!