Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Milyen programot ajánlanátok...

Milyen programot ajánlanátok szilveszterre egy lánynak? Ciki otthon szilveszterezni 22 évesen?

Figyelt kérdés

Tudom,hogy még nem időszerű ez a kérdés,de elmesélem az előzményét,hogy megértsétek:

Idén nyáron összevesztem azokkal a "barátaimmal" akikkel bulizni jártam.Voltam azóta pár buliba,de akikkel voltam azoknak megvan a saját baráti körük és amúgyis kilométerekre laknak az én lakóhelyemtől.15 éves korom óta minden szilvesztert bulival töltöttem el.Nem tudom,hogy addigra kialakul e másik baráti társaságom,vagy esetleg lesz e barátom,de jó lenne még idő előtt kitalálni valamilyen programot.Ti hogyan töltitek a szilvesztert?Mit ajánlanátok?


2010. okt. 9. 20:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Írj privátot, ha szereted a házibulit. Nálunk mindig az van, egyszer nálam egyszer haveromnál.
2010. okt. 9. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Miért olyan fontos ez? :) A legutóbbi szilveszterkor buliztam 22:00-ig, éjfél körül meg már otthon, csendes magányban pezsgőztem - és jó volt, nem hiányzott több. Pár évvel ezelőtt meg szabályosan átaludtam a szilvesztert, annyira nem tudott érdekelni az egész felhajtás.


Az év többi napján is ugyanúgy lehet tombolni + bulizni, nincs ez sehol sem előírva, hogy szilveszterkor márpedig le kell részegedni, mert, csak. Szép dolgok a hagyományok, de nem szabad őket ennyire mereven venni. Különben megsúgom, szilveszter éjjel jó érzés az a tudat, hogy valószínűleg most te vagy az egyetlen józan ember a városban. :)


Amúgy meg ha barátaid nincsenek, de családod igen, velük bátran szervezhetsz közös programot, nem ciki az, hidd el, az ilyen kapcsolatokat is ugyanilyen fontos ápolni.

2010. okt. 9. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
100%
Semmi nem ciki... A szilveszter nem kötelező, az egy szórakozás, azaz azt csinálod, amit szeretnél, amitől jól érzed magad. Ha aludni akarsz, akkor aludj, ha buliba szeretnél menni, tedd azt. A szervezést meg szerintem csak akarni kell.
2010. okt. 13. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!