Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Új hobbit keresek, mit tudtok...

Új hobbit keresek, mit tudtok javasolni?

Figyelt kérdés
Van egy rajztáblám, de nagyon nehezen ülök le rajzolni, és kidobott időnek érzem. Hangom elég... fura. Egyáltalán nem a hallgatható kategória. Gépem van, de a youtube-ból is kezdek kiégni, már nem szórakoztat. Maximum 2-3 csatornát nézek heti rendszerességel. Animét is szoktam nézni, de abból is csak néhány tud lekötni. A filmeket nem szeretem. A játékokból szintúgy kezdek ki égni. Ezen felül olyan hobbit szeretnék, amit megtudok osztanák osztani a későbbiekben youtube-on.

2023. máj. 4. 19:31
 1/8 anonim ***** válasza:
81%
Tanulj meg kötni. Én most azt szeretnék. Kardigánt meg sálat magamnak. Mindig látom hogy topoktól kezdve pulóverig mindent meg tudnak csinálni maguknak úgyhogy szeretném én is elkezdeni
2023. máj. 4. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat, de a kötés engem nem foglalkoztat, nem érdekel, neked viszont sok szerencsét hozzá!
2023. máj. 4. 19:55
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Olvasás, tánc, zenélés, íjászat, sportlövészet, túrázás, futás, kb bármilyen sport

Írás, versírás, önkénteskedés (menhely stb)

2023. máj. 4. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, de már (szerintem) találtam magamnak egyet, amivel el leszek. Viszont amennyiben lenne egy jó ötleted, szívesen meghalgatom.
2023. máj. 5. 06:35
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

"lyan hobbit szeretnék, amit megtudok osztanák osztani a későbbiekben youtube-on"


Egyrészt bármit meg lehet, másrészt ez miért szempont?

2023. máj. 5. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A 2. Intimitás konferencián Rekvényi Katalin beszélt a fejben levés vs. testben levés kérdésköréről. Kicsit amiket írtál, erről a fejben levés jutott eszembe, tehát, hogy a tested alig vesz részt ezekben a tevékenységekben. Valami olyasmit kéne csinálnod, amiben az egész tested foglalkoztatva van, ami nem a monitoron keresztül történik. Szerintem erre vágysz.
2023. máj. 5. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Kirándulás, kiállítások, sport, koncertek, stb.
2023. júl. 12. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

6 vagyok még, tehát valamit a gépen kívül keress.


Menj el önkéntesnek egy múzeumba, vagy munkahelyre; vagy horgászni, biciklizni, új sportot kipróbálni, társasjátékos klubot látogatni/alapítani

állatotthonban segédkezni, fát ültetni, barkácsolni stb. Kóstolj bele dolgokba.

2023. júl. 17. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!