Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Programok budapesten?

Programok budapesten?

Figyelt kérdés

21 éves vagyok, sokat vagyok fenn minden nyáron pesten, ezért lényegében minden olyan múzeumot, érdekességet, szórakozási lehetőséget kilőttem már, amiről tudok és érdekelt. Általánosságban elmondható, hogy minden pesti “turista helyen” voltam, meg alapvetően nem is ilyen helyekre lennék most kíváncsi. (Pl Gellért hegy, Kopaszi gát, Bikás park, Margit sziget, ilyenekre gondolok)

Esetleg a leírtakon kívül tudnátok javasolni ilyen tipikus “fiataloknak szóló” izgis programokat? Ezekben voltam, és ilyesmik is érdekelnének:museums of illusions, szelfi múzeum no.1, sok sok szabadulószoba, zoo cafe, 3D art gallery, indoor minigolf cyberjump és még biztos van egy pár, de most ennyi jutott eszembe.

Ezek vannak a nyárra kilátásba helyezve: a cirkusz, esetleg állatkert, camponànál lévő tükörlabirintus, a harry potteres étterem (the magic azt hiszem) szelfi múzeum 2, illetve ha tudtok àr-érték arányban jó szabaduló szobát, bátran ajánljatok, minden jöhet, horrortól a meseerdőig🤣(sajnos nagyon megdrágultak az árak, ezért szeretném ha valami igazán ütőset választanánk, a pániq szobába szoktunk járni, de már azt is kicsit drágállom, ketten szabadulnánk)

Ezeken kívül tudtok javasolni valamit?

(Fürdőbe nem szeretnénk menni)

Ezekre a helyekre egy barátnőmmel mentem/megyek. Nyàron tervezünk menni a párommal is, esetleg ahhoz valami programot tudnátok ajánlani?

Bocsi, ha kicsit összeszedetlen lett!!

(Igazából az ár nyilván jó, ha nem túl vészes, de ha valami igazán jó, akkor kiadom azt az összeget érte minden gond nélkül)


2023. máj. 9. 19:47
 1/3 anonim válasza:

Ami most így hirtelen eszembe jutott az a LAM Museum.

Elég új dolog lehet most, számomra különlegesnek tűnik.

2023. máj. 9. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Kösziii!! Igen, néztem én is, csak valamiért feledésbe merült, de pont ilyen programokra gondoltam :)
2023. máj. 9. 20:33
 3/3 anonim ***** válasza:
Nightmare in Budapest
2023. máj. 9. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!