Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Szoktál szórakozásból eladó...

Szoktál szórakozásból eladó ingatlanokat nézegetni az interneten? És ha tetszik, elképzelni, hogy alakítanád át, vagy milyen élet lehet benne?

Figyelt kérdés
Kicsit ilyen kincskeresés is. Mint a turkáló.

#eladó ingatlanok nézegetése
2023. máj. 23. 17:13
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen szoktam elég sokszor a vége mindig az hogy rájövök hogy nekem ez nem adatik meg és itt fogok meg....Fanyar magyar valóság...
2023. máj. 23. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Igen, általában minden ingatlannal kapcsolatos hirdetést megnézek.

Aztán hálát adok a magasságosnak, hogy van hol laknom és nem kell ilyen árakon ingatlant vagy akár lakást vennem...

2023. máj. 23. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szoktam néha.

De nem az átalakítás miatt, (mert az olyan "akkor menjünk át a hídon, amikor odaértünk" dolog).

Azért nézegetem, hogy esetleg hátha látok valami olyan megoldást, ami jobb, mint amit én tudtam volna oda rögtönözni.

És majd később fel tudom használni az ötletet a saját házamhoz, vagy addigra lesz egy mégjobb megoldás. Valahol...

2023. máj. 23. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Huhh, megnyugodtam hogy nem csak nekem ez a hobbim. Lehasalok az ágyra, és telefonon benyomom a South Parkot vagy Family Guyt mihez van épp kedvem és a laptopon bújom az ingatlanos oldalakat. Csak álmodozom, vágyakozom, gondolkozom, tervezgetek stb. Úgy sincs most se lakásra lóvé. Meg szeretem nézni a képeket, hogy milyen állapotú lakásokat mennyiért hirdetnek, milyenek vannak Pesten, milyen vidéken stb.



ugyanitt: III. ker lakás 4.emelet (5 emeletes házban), lifttel, klímával eladó.

(csak vicceltem ;) )

2023. máj. 24. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!