Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Ezek hogy kapcsolódnak egymásh...

Ezek hogy kapcsolódnak egymáshoz: The Fall of Civilizations, Children's Union, Eurázsia, 1984 (Orwell), Grey Warden Song?

Figyelt kérdés

Az 1984-et olvastam, az egyik filmfeldolgozását is láttam. Ismerem.

Eurázsia (Eurasia) a 3 szuperhatalom egyike volt az 1984-ben.


Viszont a Dragon Age: Origins című játékból a "Grey Warden Song" című dalt valamiért Eurázsia és/vagy a Children's Union himnuszának tartják. Kik, miért és hogyan kapcsolták össze ezt a kettőt?


A Children's Unionról megtudtam, hogy egy könyvsorozatban, a "The Fall of Civilizations"-ben szerepel. Viszont a könyvsorozatot nem igazán ismerem. Most kezdtem el nézegetni a Wiki Fandomját. (A Fandomon kívül más találatot nem is adott ki nekem a kereső.)


Hogyan kapcsolódik egymáshoz Eurasia és a Children's Union?



#Eurázsia #Dragon Age #1984 #grey warden #the fall of civilizations #children's union
2023. máj. 23. 22:30
 1/1 A kérdező kommentje:

Jó, most még valamit találtam: Nation States. Valami angol nyelvű országszimulátor.

Ha jól értem, valaki megalapította a játékban Eurázsiát. Gondolom, akkor ő találhatta ki az oldalon azt is, hogy a Grey Warden Song legyen az ország nemzeti himnusza. Vagy hogy van ez?


Így meg már végképp nem értem, hogy jön ide a "The Fall of Civilizations", amiről amúgy sem igazán értem, mi is pontosan.

2023. máj. 24. 02:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!