Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Csak én veszek játékokat,...

Csak én veszek játékokat, amiket vagy ki sem próbálok vagy alig játszom velük?

Figyelt kérdés
Igaz nem gyakori, de ha látok valami olcsó játékot Steam-en megveszem, csak mert olcsó.

2023. máj. 28. 11:34
 1/3 anonim ***** válasza:

Játékos közösségekben rendszeres mémtéma az ilyen impulzusvásárlás kifigurázása (+ a sosincs mivel játszani, csak görgetsz fel-alá a könyvtárban). Valahol amúgy érthető, de egy szint után már kezelhetetlen, főleg mikor már eljutsz odáig hogy megveszed az ilyen 20-50-100 darabos indie szemeteket tartalmazó csomagokat, csak mert oda van írva hogy 150 dollár helyett most csak 5 dollár, és az egy kihagyhatatlan ajánlat.


6 éve veszem a teljes éves Humble Choice csomagokat (viszont semmi mást nem), és így van 700+ beaktiválva.

2023. máj. 28. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

SteamDB szerint eddig csak a játékkönyvtáram 42%-át indítottam el legalább egyszer. Ez nem teljesen pontos, mert már jóval azelőtt játszottam, hogy Steam fiókom lett és sok játékom van, amit 'offline' vagy másik platformon játszottam. Emellett van néhány, ahol a remaster járt, ha az eredeti már megvolt.


GoG-on még "rosszabb" a helyzet. Rengeteg játék van meg onnan mai napig lemezen is, és ott játszottam őket, plusz nagyon sok az ingyen osztogatásuk. Hivatalosan ott a könyvtáram 9%-ával játszottam, nemhivatalosan 38%.


Uplay-en 71% (nagyrészt Steames kapcsolt termék), Originen 38% (0%, Humble Bundle volt, régebbi játékok, amiket valójában dobozosan játszottam), dobozosból kb. 76%


Xboxon 84% az arány, PS-en 50%

2023. máj. 28. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
+1
nov. 19. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!