Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Van még olyan szórakozóhely...

Van még olyan szórakozóhely Budapesten, ahol 16 a korhatár?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Egy barátommal szeretnénk a nyáron egyik este bulizni menni, Budapestiek vagyunk, én 17, ő 16 éves.

Még egyikőnk sem volt szórakozóhelyen, ezért igyekeztem neten utánajárni a különböző lehetőségeknek. Itt-ott olvastam, és korábbi kérdésekben itt is felmerült, hogy több szórakozóhelynek vannak olyan rendezvényei (vagy bizonyos napok), amiken nem 18, hanem 16 a korhatár, ilyen helyekként írták például az Ötkertet és a CAT-et, azonban a helyek honlapját/fb oldalát megnézve azt találtam, hogy ezekben már 17 a minimum korhatár minden eseményen.

Az lenne a kérdésem, hogy megéri-e várnunk esetleg egy 16+-os rendezvényre, esetleg próbálkozzunk több helyen próba szerencse alapon, illetve ismertek-e olyan klubot, ahová mehetnénk.

Vagy hagyjuk az egészet?


Vagy csak mi gondoljuk túl, és biztiőrtől függően simán bejuthatna haverom is?


Előre is köszi a válaszokat!



2023. jún. 20. 20:39
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!