Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Szoktatok még mostanában...

Szoktatok még mostanában Metal Hammer újságot venni?

Figyelt kérdés
Az utóbbi években már csak évente egyszer, max kétszer szoktam az érzés kedvéért venni, korábban viszont elég sűrűn megvásároltam ezt a magazint. Sok új együttest megismertem az újság által, meg volt egyfajta hangulata az egész újságnak, mert olyan jó érzés volt teljesen kiolvasni.

2023. jún. 27. 17:32
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem, már nem szoktam. 2002-2004-ig szorgalmasan vettem, minden hónapban ott toporogtam az újságárusnál. És igen, kiolvastam az első oldaltól az utolsóig. Imádtam a Sokkoló korongok lemezkritikáit. Tényleg el tudtam dönteni a részletes kritika alapján, hogy melyik lemezt érdemes megvennem. Sőt, az első barátomat a Funzine rovatból szedtem össze. 🙈 Áh, imádtam, szép idők voltak azok.

Mostmár nem is élek Magyarországon.

2023. jún. 27. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!