Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Rámírt egy lány, hogy Szia én...

Rámírt egy lány, hogy Szia én vissza írtam neki hogy Szia, aztán nem ír semmit, látta is már 8 órája, fent is van jelenleg is, de nem ír akkor mi a francnak írt rám? :”)

Figyelt kérdés
Szerintetek ilyenkor mit érez egy lány? :”)
2023. jún. 28. 22:34
 1/5 anonim ***** válasza:
58%
Például azt várta,hogy indítsd el a beszélgetést. Ez olyan, mint amikor személyesen rámosolyog valakire, "engedélyezve" ezzel, hogy az illető megszólítsa. Amúgy tényleg nem jutott eszedbe, hogy bármit is írj neki a szián kívül?
2023. jún. 28. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
26%
Mert azt hittem értelmesebb vagy és hogy van tököd.
2023. jún. 28. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
#1 az nem jutott eszedbe hogy ő semmit nem akar ettől a lánytól? :)
2023. jún. 29. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
#3 nem, ugyanis 1.) A kérdésfeltevés módjából süt, hogy várta a lány üzenetét, 2.) Nem lett volna köteles válaszolni. Vagy írhatott volna neki olyasmit, amiből egyértelmű, hogy nem akar semmit.
2023. jún. 29. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%

#3 Nem igazán süt belőle, illetve nem tudom mire gondolsz, mit kellett volna írnia.


Pl.


Lány: Szia!

Fiú: Szia, bocs de nem akarok semmit tőled. Szia!

Lány: Csak meg akartam kérdezni hogy a könyv mely oldalaiból lesz holnap számonkérés.


Valami ilyesmire gondoltál?

2023. jún. 29. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!