Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » A Budapest parkon belül mivel...

A Budapest parkon belül mivel lehet fizetni?

Figyelt kérdés
A jegyet már megvettem szép kártyával, viszont azt nem tudom, hogy ott is lehet-e vele fizetni alkoholt?

2023. júl. 11. 23:34
 1/5 anonim ***** válasza:

Kp biztos hogy nincs csak kártya.

Azt hogy a Szépet elfogadják -e nem tudom.

2023. júl. 12. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

"Készpénzmentes fizetési rendszerről

A Budapest Park egész területe készpénzmentes. Kizárólag kártyás fizetés lehetséges. Amennyiben nincs Nálad a bankkártyád, a helyszínen a Park Shopban és a jegypénztárban tudsz Festipay kártyát igényelni, illetve készpénzt tölteni rá. A kártya letéti díja 500 Ft. A feltöltőkártyán megmaradt pénzt és a kártya díját bármikor, legkésőbb az aktuális szezon utolsó koncertjének napján tudod visszaváltani a Park Shopban a nyitvatartási idő alatt.


A jegypénztárban is van lehetőséged visszaváltani a kártyád díját és a rajta maradt összeget a jegypénztár nyitvatartási idejében.


Kizárólag azt a Festipay kártya letéti díjat tudod visszaváltani itt, amit nálunk váltottál ki.


A jegypénztárban változatlanul tudsz készpénzzel is jegyet vásárolni a programjainkra."


Forrás: [link]

2023. júl. 12. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, azt tudtam, hogy készpénzmentes fizetés van csak. Csak hogy szép kártyával lehet venni, mondjuk alkoholt vagy ételt?
2023. júl. 13. 16:16
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha lehetne le lenne írva...
2023. júl. 13. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Kár, de köszönöm a választ!! 😊
2023. júl. 13. 22:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!