Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Rubik kocka alsó kereszt ki...

Rubik kocka alsó kereszt ki rakása, hogyan?

Figyelt kérdés
Azt szeretném kérdeni, hogy a rubik kockán, hogy lehet ki rakni a alsó sárga keresztet? Meg van a fehér és körbe a két sór kék stb. és az alsó keresztet se, hogy se tudom ki rakni! Meg van már már csak 1 et kéne be rakni de nem tudom fel cserélni a két élkockát azt, hogy kell?
2010. okt. 13. 21:45
 1/4 A kérdező kommentje:
vagy is csak az 1- ik sárga kockát kéne fel rakni,hogy ki jöjjön a kereszt de próbáltam már a videósmartos módszer addig tudom azzal ki rakni! de ellen tétes meg az amaz! de nekem nem jó úgyse mert ugye nincs ellentétesen meg amúgy-se! és sehol se találok! semmit se!
2010. okt. 13. 21:55
 2/4 anonim válasza:

[link]


itt elérhetőek a kirakási módok. :)

2010. okt. 13. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
ezek között nincs az ami nekem kéne itt csak az van ami melletti kocka meg a szembe van átellensen! meg ha rosszul áll mind akkor meg csinálom-ahogy roszzul akkor is rosszul fog állni! ezek között nincs a megoldásom!:S
2010. okt. 13. 22:23
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem az a baj hogy már valamikor szétesett a rubik kockád és rosszul tetted vissza.ameik kocka rosszul áll azt szedd ki:forgasd el egy kicsit a kockát és feszitsd ki a rossz darabot.Majd tedd vissza jól.lehet hogy még egy pár elem rosszul áll ezért elöször tedd ki videó alapján a kockát aztán kezd tanulni:)
2011. febr. 7. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!