Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Lucky Strike Twist-hez hasonló...

Lucky Strike Twist-hez hasonló cigi itthon?

Figyelt kérdés
Nos, Horvátországban szívtam Lucky Twist-et, mint kiderült itthon persze nem lehet kapni. Nagyon enyhén lehet rajta mentolos ízt érezni,és bár ha jól tudom az EU-ban betiltották a mentolos cigit (így a horvátoknál is) feltételezem, valami hasonlót csak lehet itthon is kapni. Maga a cigi egyébként vékony és nem túl erős,ilyet keresek az itthoni kínálatban. Ha valaki tud segíteni megköszönöm.

2023. júl. 18. 13:34
 1/1 anonim ***** válasza:
Hát én itthon egyedül a Camel Dark Blue-n éreztem egy enyhén mentolos ízt. Egyébként érdekes amit mondtál, mert most voltam Svédországban és ott én is láttam olyan cigiket (Camel Breeze, sötétkék Marbi) amik mentolosként voltak hirdetve. Pedig Svédország is EU tag, tehát elvileg ott is tiltott.
2023. aug. 26. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!