Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Van olyan lány Szegeden, aki...

Van olyan lány Szegeden, aki egyedül érzi magát (mint én) és szeretne barátnőt, akivel akár bulizna is ?

Figyelt kérdés
Barátkozás céljából.. nem kapcsolatot keresek:D mielőtt jönnének a hülye kommentek..

2023. júl. 20. 13:59
 1/3 anonim válasza:

Én ugyan Kiskőrösi vagyok, viszont néha én is ezt érzem, amit Te.


Ha gondolod írj.

23/N

2023. júl. 25. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

A szórakozóhelyre járós bulizást leszámítva én is barátnőt keresek. Viszont még barátilag is fontos számomra, hogy a barátnőm ne dohányozzon, intelligens legyen, valamennyire környezetbarát gondolkodású, és lehetőleg semmi mű dolog ne legyen rajta.


Én egyszerű nőnek tartom magam, szeretek olvasni, sétálni, zsonglőrködni, filmeket nézni, beülni valahová, beszélgetni... Nem sminkelek, nincs műszempillám vagy műkörmöm, és hozzám hasonló emberek között érzem jól magam.

(25)

2023. aug. 7. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Még mindig aktuális. Főleg ebben a jó időben :D

Valaki????? :)

tegnapelőtt 18:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!