Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Campus fesztiválon miért van...

Campus fesztiválon miért van olyan sok alulöltözött leányzó?

Figyelt kérdés
2023. júl. 21. 17:17
 1/4 anonim válasza:

Kérdés az,hogy ki mit ért az alulöltözött alatt :)

Egyébként engem alapjáraton nem zavar ha a lányok alulöltöznek, testalkattól függetlenül, ha nem feszengenek, húzzák a szoknyájukat fölfelé és hasonlók. Ha valaki önbizalma is rendben van az adott szetthez, egészségére sőt szerintem dob is a kisugárzásán. Nincs kiábrándítóbb amikor egy nő “próbálkozik” de valójában nincs is önbizalma viselnie amit magára húz..


25/N

2023. júl. 21. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
93%
Ezzel adják a hímek tudtára, hogy készen állnak a párosodásra.
2023. júl. 21. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ők most fiatalok, ha ...vissza emlékszel. Nem szép dolog az irigykedés!
2023. júl. 26. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
82%

Eleve egyre alulöltözöttebb a világ, főleg a fiatalok. Több mindent mutatnak magukból, mert azt hiszik, hogy ettől szebbeknek látszanak, pedig a tényszerűségnél sokkal izgatóbb a sejtetés. :)

Nekem fiatalabb koromban kiábrándító volt az akkori DDR területén működő nudistastrandok látványa. Az a sok test (egyik foltos, a másik ráncos, a harmadik löttyedt) visszataszító volt. Elenben a jó bikini, szinte vezeti a szemet olyan helyekre, amelyekre büszke lehet a viselője. :)

2023. júl. 28. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!