Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Sportfogadás kapcsán melyik...

Sportfogadás kapcsán melyik oldalt válasszam?

Figyelt kérdés
Hol a legjobbak a szorzók, melyik a legmegbízhatóbb, hol van esély bónuszokra?

2023. aug. 12. 10:26
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem nagyon tudsz választani, mert OV lekorlátozta kb 2 irodára. Maradt a tippmixpro meg a vegas mit tudom én mi a neve.

Egyébként Unibet a legjobb szerintem, ki is fizetnek kb 1-2 napon belül, rendszeresen kaptam 10.000 bónuszokat. Mondjuk én azért már nagy tétekkel toltam. Csak már nem tudok feltölteni, elvileg skrillel lehet de nem próbáltam még azt ki...

Szóval most jobb hiján a tippmixro, de egyébként az unibethez képest nagyon gyenge és még a szorzók is rosszak.

2023. aug. 12. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Jobb híján a vegas. A tippmixpro egy fossal kever hányás.
2023. aug. 12. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Revolutról Skrillre, onnan pedig bet365 elvileg enged befizetni.
2023. aug. 12. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

1-es vagyok 3-astól kérdezném, hogy mennyi idő az átvezetés?

Pl ha most akarnék egy 16:00-ás meccsre az működhet?

Mert most jelenleg így vagyok vele, hogy tippmixpron igaz gyér a kínálat de legalább 1 percben belül ott a lóvé és tudok élőzni is.

Ebben a revolut skrillben még nem bízok amég valaki nem tapasztalatból beszél...

2023. aug. 12. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Köszi, hát eddig tippmixprot ismertem. Unibet ezzel a skrilles témával nem fog érdekelni. Elvileg ott ha nem játszol akkor egy idő után von le pénzt az unibet?
2023. aug. 12. 19:57
 6/16 anonim ***** válasza:

VEGAS.

Tök jó oldal lett, nyugodtan próbáljátok ki. Felveszi a versenyt sok külföldivel.

2023. aug. 12. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Pedig erdemes bet365 ill. unibet felé nyitni, még ha Skrill+Revolut is kell hozzá, mert pron nagyon alacsony oddsok vannak.
2023. aug. 12. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
0%
Azt nem számolja be a túl o kos ,hogy a tipp után nem kell adóznod. A többi után ,majd fizethetsz, repül a házad ,kocsid..
2023. aug. 13. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

#8 butaságot írsz, én milliókat fizettem ki és be is. Tehát úgy hogy naponta 100.000 res összegeket mozogtak. Nem, nem lettem plusszos. Viszont elvileg rohadt sokat kellett volna adózni, gyakorlatilag soha senki rá sem nézett.

Amúgy meg se házam, se kocsim. Amim van tárgyi vagyon azt mondom, hogy a szüleimé. Meg mégis ki figyelné ezt? Ha csak nem gazdagodsz meg hirtelen (megsúgom: nem fogsz). A bank nem értesíti a NAV-ot. Az Unibet sem. Háza, autója sok mindenkinek van. Annyit nem tudnál nyerni hogy valami olyat vagyél ami felkeltené a NAV figyelmét. De mondom nagy eséllyel minuszos az egész.

2023. aug. 13. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

#9 nincs ilyen, hogy nagy esellyel minuszos vagy nem. Ha valuebeteket raksz singlebe, akkor profitos leszel.

Ha pedig stratégia nélkül játszol es random tippmixgurukat kovetsz, akkor boritekolhato a veszteség. Lehet ezt vallalkozaskent is felfogni.

2023. aug. 13. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!