Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Zöld pardon vagy Rio volt a...

Zöld pardon vagy Rio volt a kedvenc törzshelyed?

Figyelt kérdés
2023. aug. 14. 22:31
A kérdező szavazást indított:
zp
rio
egyik sem
tartózkodom (otthon)
7 szavazat
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Az ibolya presszó
2023. aug. 14. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Rocker-ként a ZP állt volna közelebb hozzám, mégis a Riót mondom és több oka is van. A ZP-ben rögtön első alkalommal 2009. májusban megtámadott engem egy srác és egész banda lett belőle. Grenma koncert végén srác összekevert valakivel valamiképpen, nem is értettem a szövegét, állon ütött, a barátai lefogták, én sokkhatásként álldogáltam, kijárat felé nézelődve gondolkodtam lelépésen vagy sörön, két ember meleg forralt borral leöntött és kidobott, biztonsági szolgálat sehol, mail-ben felkeresve semmiféle kárpótlás! Én akkor okoztam kisebb botrányt, eljutott a XI. kerület hivatalához, állítólag van közöm a bezárásához.


Később adódott egy társaság az életemben, aminek tagjai a Riót preferálták és elmentem velük. A diszkó zeneileg nem igazán a stílusom, ám akkoriban a régi Rióban még voltak retró és aktuális zenék is felújítva. Így tudtam találni olyat, amire tudok bulizni. Illetve nagyon igényesen volt megcsinálva a hely és nagyon olcsón voltak az italok. Nagyon sok szép emlék fűz oda. Az új Rio meg sem közelítette és zeneileg leromlott számomra, oda már nem jártam.


Néha-néha egy-egy emberrel 2 éven át mentem a ZP koncertjeire, de már soha nem tudtam az eset miatt megkedvelni.


Ráadásul pont a Grenma énekesében csalódtam kifejezetten, mikor az eset után általánosítva minden diszkóst bekábult drogosnak nevezett és a Grenma koncertje maximálisan biztonságos. Méghozzá úgy tette, hogy a koncertjén megtámadtak engem és diszkóba is jártam. Na akkor lemondtam a Grenmáról is. Pedig Csongorkát szinkronszínészként is szerettem, de egy életre lejáratta magát.


35/F

márc. 7. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!