Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a Laura és...

Mi a véleményetek a Laura és Norman csatornáról?

Figyelt kérdés

Ma feldobta nekem az Yt és megnéztem pár videót. Katasztrófának tartom. Elég korán már videózta őket az apjuk, és belenevelte őket abba, hogy az a normális amit ők csinálnak. De szerintem nagyon nem az.

Norman van sztárolva és az apuka.

Laura nekem egy értelmes, okos és kedves lánynak tűnik aki csak bele van kényszerítve a szerepébe.

A csatornán pedig minden a pénzről szól. Jól gondolom?

Vagy ti ezt hogyan látjátok?



2023. aug. 24. 17:40
 1/5 anonim ***** válasza:
89%

Én belenéztem régebben, valami óvszeres zacskóról magyarázott a kiscsávónak a fater, kapcsoltam is tovább.


Oké, hogy bizonyára ez egy internetes reality akar lenni, de ilyenekről akkor sem illik beszélni úgy, hogy a tartalmat nagyrészt kiskorúak nézik.

2023. aug. 24. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
92%

Gyerekek belekényszerítve a rivaldafénybe, hogy ebből legyen karrier. Amire amúgy semmi szükségük, mert szarják a pénzt. De ha mégis videóznak, akkor lehet értelmes tartalom is, nem csak a trash. A nézettségért persze bármit.

[link]

2023. aug. 24. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
85%
szar
2023. aug. 25. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
82%
Nagyon sznobok.
2023. aug. 25. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem megmutatják több videójukban is, hogy nem a pénz számít, hanem a család. Szimpatikusak!
jan. 12. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!