Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mi a tapasztalatorok a ráckeve...

Suetonius kérdése:

Mi a tapasztalatorok a ráckevei fürdő naturista estjeivel?

Figyelt kérdés
A szauna miatt érdekel elsősorban. Tegnap próbáltam, isteni komplexum. Csak kínosan figyelni kell arra hogy ne lógjon intim testrész, az meg eléggé tönkreteszi számomra a nyugodt szaunázás élményét.

2023. aug. 27. 10:21
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
67%
én ezt a kérdést nem értem. hogy mire kell figyelni?
2023. aug. 27. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
48%

#2. Úgy tűnik, tök mindegy ki hogyan értelmezi.

A kérdező elérte legfontosabb célját:

meztelenségről írhat (juj) és homályos célzásokat tehet (húúúú).

Van akinek ennyi is örömöt okoz vasárnap délelőtt. 😁

2023. aug. 27. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim válasza:
100%

Ezt nem értem...

Ha naturista est van, akkor miért kell kínosan figyelni arra hogy ne lógjon intim testrész?

2023. szept. 4. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
49%
Talán a kérdező sem tudja pontosan, mit akart ezzel a megállapításával jelezni.
2023. szept. 5. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 A kérdező kommentje:

Akkor nekifutok mégegyszer:

A fenti tapasztalás egy szombati napon keletkezett, amikor a szaunában kötelező az embernek magát eltakarnia. Én ezt nem szeretem mert 10 perc után nagyon rám tud melegedni a szaunalepedő/törölköző.

De! - és ezért a kérdés - úgy tudom, hogy vannak napok, amikor naturista módon használható a komplexumnak ez a része. Ezek tudtommal a szerdák, péntekek és vasárnapok.

És az ezzel kapcsolatos tapasztalatok érdekelnek: tényleg lehet normálisan, meztelenül szaunázni ilyenkor és a személyzet erre ügyel is, vagy pedig ugyanúgy van, aki pl. fürdőruhában vagy nyakig betakarózva használja a kiírás ellenére?

Köszönöm! :)

2023. szept. 5. 13:44
 6/36 anonim ***** válasza:
49%

Hibás megközelítés.

Nincs olyan hogy "kötelező az embernek magát eltakarnia".

-Vannak fürdőruhás napok.Ez úgy gondolom egyértelmű.

-Aztán vannak fürdőruha mentes napok. Világos, hogy nem azt jelenti, ilyenkor egy szem fogtömésben lógatod a cerkát, de korántsem azt, hogy "nyakig betakarózva" szabad beülni csak a kamrába.

Szóval fuss neki mégegyszer a szauna-etikett leírásának és próbáld meg helyesen értelmezni.

2023. szept. 5. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 A kérdező kommentje:

6# köszönöm a fölényes kioktatást, én is tudok ilyet, de inkább tegyük félre.

Az történt ugyanis, hogy leültem törölközőben a finn szaunában, ahol már volt egy vendég és tőle kérdeztem meg, hogy itt mi a szokás. És ő mondta, hogy a nemiszervek eltakarása kötelező. És valóban: felfigyeltem az ajtón lévő jelölésre is: szaunalepedő/szaunaruha/törölköző használata és a fent említett testtájékok elfedése kötelező. :)

2023. szept. 5. 14:10
 8/36 anonim ***** válasza:

Nem kioktatásnak szántam, de ha Te annak veszed, arról nem tehetek.🤔

Évtizedek óta járok szaunázni, de sehol sem láttam olyan "jelzést" amelyik arra utal, hogy mely testtájékok fedése kötelező.

Ahogy az előzőekben írtam, van fürdőruhás illetve fürdőruha mentes szauna.

Az hogy a másodikban ki mit takar el egy lepedővel, az nem előírás kérdése.

Hiszed vagy sem, a textilmentes szauna nem egy exhibicionista showműsor.

(#2,4,6 voltam)

2023. szept. 5. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 A kérdező kommentje:
Menj el pl a Lukácsba, ott lesz egy ilyen. Meg Ráckevén is. :)
2023. szept. 5. 23:16
 10/36 anonim ***** válasza:
100%
na várjunk, a Lukács nem átment full homóba? valamelyikről mesélték a társaim, úgy emlékszem, az volt.
2023. szept. 6. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!