Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mennyire vannak sokan a...

Mennyire vannak sokan a budapesti kocsmákban és a szórakozóhelyeken hétköznap?

Figyelt kérdés
Nemsokára Budapestre fogunk utazni pár napra. Az érdekelne hogy mennyire vannak tele az Erzsébet körúti kocsmák és szórakozó helyek hétköznap. El szeretnénk kerülni a nagy tömeget. Esetleg tudnátok ott valami kocsmát ajánlani ott?

2023. szept. 3. 17:28
 1/3 anonim válasza:
100%
Kocsmák teli vannak délutántól, szórakozóhelyek nem
2023. szept. 3. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Kocsmákban mindig sokan vannak, de nem annyian, hogy ne legyen hely beülni valahova, ha meg véletlen mégis, akkor sétálsz tovább a körúton és biztosan találsz valami olyan helyet ahol kevesebben vannak :D


Szórakozó helyeken pl. egyetemi bulik általában szerda-csütörtök vannak, akkor jóval többen vannak mindenhol, illetve ugye péntek-szombat amikor bulik szoktak még lenni, de Facebook-on érdemes nézelődni ezek után.

2023. szept. 4. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

A legnépszerűbb szórakozóhelyeken hétköznap is "sokan" vannak, igaz nincs tolongás, de teli van külföldivel/turistával. Párom meg az én szülinapomon mindig elmegyünk bulizni és még vasárnap vagy hétfő este se volt olyan, hogy azt mondtam most túl kevesen vannak és nincs hangulata. Inkább szerintem pont ekkor van ideális tömeg, mert a péntek és szombat borzasztó (szerintem).


A kocsmákban pedig mindig van a belvárosban elég ember a kellemes hangulathoz:)

2023. szept. 4. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!