Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Miket szoktak használni...

Miket szoktak használni bulikba ekin meg speeden kívül?

Figyelt kérdés
Pl techno buliba nyilván speed/ecstasy pörög, de mik azok amik még elterjedtek? Pl ketamint valaki szokott buliba tolni? Vagy itthon mennyire lehet MDMA helyett MDA-t találni?

2023. szept. 11. 19:53
 1/8 anonim ***** válasza:
32%
Technocol rapid
2023. szept. 11. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
designereket, research chemicalokat, hipnotikumokat, de legfokepp ahogy hallom a meno az az ecstasy. De LSD-it meg hasonlo pszichedelikumokat is el tudok kepzelni. De mentalis egeszseg csoportra jarok, ott vannak kb 2 - 4 szerhasznalo de mindig uj es uj jon. A legtobb kokainozik/amphet. a tobbi nagyon nem, max receptes tramadol meg ilyenek. a "nem receptesek"-et azert, mert M.o-n brutal ellenorzes van, itthon a keszites gyenge, alapanyagok kellenenek de azok nincsenek - ezt mondjak. Kokain vagy amfetamin ez a ketto szokott lenni, sot az amfetaminok sem annyira mert mocskosak, nem tisztak, szoval maradt a kokain. Ezt csak hallottam a csoportbol.
2023. szept. 11. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Alkoholt.
2023. szept. 11. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Amfetamin (amit ugye speednek hívunk otthon) az alap, az ecstasy is. Kokaint azért kevesebben engedhetik meg maguknak, de nyilván az is a partydrogok egyike. LSD-t soha nem próbáltam, és azt mondják nem is buliba való mert olyan para flashet kaphatsz tőle hogy hihetetlen. Mondjuk a ketamin meg lassít, szóval gondolom az se gyakori. Az alkohol alapvető, azt nem kell említeni sem szerintem.
2023. szept. 11. 23:06
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a mit nem oldalról könnyedebb lenne megközelíteni a dolgot, hisz gondolom amihez hozzájutnak azt használják.
2023. szept. 12. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Hát, azért szerintem az értelmesebb réteg nem úgy van vele, hogy mindegy csak üssön. Legalábbis remélem
2023. szept. 12. 00:52
 7/8 anonim ***** válasza:
23%
Hát az igazán értelmes réteg nem használ semmit igazából.
2023. szept. 12. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hát tapasztalataim alapján az értelmes rétegben is bőven megfordul kabszi.
2023. szept. 12. 13:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!