Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Milyen egy anime con?

Milyen egy anime con?

Figyelt kérdés

Azoktól kérdezem, akik jártak legalább egyszer vagy többször anime con-on, hogy az milyen?


Hogy zajlik? Milyen programok vannak?


És milyenek az emberek?


Majd megyek és tudni szeretném mire számítsak.


Egyedül mentetek vagy társasággal?


Köszi előre is válaszokat.



2023. szept. 30. 10:05
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Első alkalommal bárhová is mész, tetszeni fog. Sokadik alkalommal már nehéz új, élvezhető programot találni, főleg Magyarországon, még cosplayerként is.

A társaság valamelyest javít rajta, én magyar rendezvényekre már csak a barátaim miatt megyek, amúgy meg inkább külföldben gondolkodom már csak.

2023. szept. 30. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Én MondoCon-on voltam kétszer, így válaszolok neked.


- Én a MondoConra leginkább nem, de a programok miatt is mentem. Vasárnaponként szikronszínészekkel van aláíratás és beszélgetés, karaoke szokott lenni, engem leginkább ez a kettő érdekel. Vannak Free Hug-os emberek, legutóbbi alkalommal én is beálltam, és sütöttem sütit és azt osztogattam, ez is egy program lehetőség ha úgy vesszük.


- Nagyon különböző emberek vannak Conon, minden korosztály megtalálható, vannak akik csak úgy elvannak, és olyanok is akik eléggé "hangosak" ezalatt azt értem hogy random elkezdenek énekelni, esetleg táncolni mindenki előtt valamilyen zenére, ezzel pedig akár tíz-húsz embert is oda vonzanak magukhoz (láttam már vonatozást, és tömeges macarena-zást is:D), de összességben jó fejek és kedvesek.


- Én úgy mentem hogy van velem valaki akit ismerek. egyszer baráti társasággal, utána pedig egy barátnőmmel. ha van esetleg valaki akivel szívesen mennél, akkor kérdezd meg tőle, szerintem mindenképpen úgy érdemes menni, de ha elvagy egyedül akkor úgy is szórakoztató lehet.

2023. szept. 30. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 MCLA válasza:
Szerintem a MondoCon próbáld ki!! Iszonyú jóóóóóóó
2023. okt. 12. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!