Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Egy 23 éves cosplayer csávó...

Egy 23 éves cosplayer csávó élő tiktok liveban felakasztotta magát, mert (hamisan) megvádolták, hogy flörtölt egy 17 éves lánnyal. Ez csak nekem hangzik teljesem nonszensznek?

Figyelt kérdés
Alapból szerintem teljesen rendben lenne az is, ha igaz lenne a dolog. 23 meg 17 teljesen elfogadjató. Sok ilyen párt ismerek, nem nagy a korkülönbség. Egy 17 éves lány nem hülye. Meg tudja mondani egy palinak, hogy hagyja békén. Nem lehet ilyen esetben groomingról beszélni.

2023. okt. 12. 09:32
 1/6 anonim ***** válasza:
22%
Alapjáraton nem probléma ha egy 16-17 éves együtt van egy 19-20 évessel, mert van egy olyan szabály az Egyesült Államokban hogy "Romeo and Juliet Law" vagyis Rómeó és Júlia törvény, ami azt jelenti hogy hiába kiskorú a pár egyik fele, ha korban közel állnak egymáshoz, nem számít pedofíliának. A 17 és a 23 között 6 év van, ami már bőven kívül esik a normális keretek közül. Nem mindenhol hunynak szemet (nagyon helyesen) a pedofília felett. Itt gyakorikérdéseken is látom hogy felnőtt férfiak írogatnak a 14-16 éves lányoknak. Normális helyeken már a TEK kopogtatna az ajtón, és minimum nyerne az illető egy felvételt a szexuális bűnelkövetők listájára. Egy ilyen vád tönkre teheti az ember életét, még ha utólag kiderül is hogy ártatlan. Elveszti a hitelességét, esélyét normális munkához, örökre meg lesz bélyegezve. Szerény kis hazánkban meg még mindig vannak/voltak a közéletben olyan emberek akik ellen megalapozott gyanú/bizonyíték volt, és továbbra is szabadlábon élik vígan az életüket, a tököli "nyaralásuk" helyett. Általában az ilyen vádaskodások nem légből kapottak, senkiről se kezdik el terjeszteni csak úgy hogy pedo. Mindig van valami alapja. Ha nem is tetlegesség, de rá utaló magatartás minimum. Sajnálom a srácot hogy öngyilkos lett és nem is ellene szól amit írtam ha valóban ártatlan volt, csak az nem tetszett hogy szerinted egy 23 és egy 17 éves kapcsolata normális
2023. okt. 12. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
78%
Biztos, hogy flörtről van szó? Ott sokkal szigorúbbak a beleegyezési korhatárok, egyes államokban ha a fiatalabb fél nem tölti be a 18-at, de az idősebb igen, a közötti lévő szexuális kapcsolat erőszaknak számít. Már az ezzel való gyanúsítással is tönkre lehet tenni egy embert, ahogy a metoo-nál is elég egy vád, a közvéleménynek ez egyenlő az ítélettel.
2023. okt. 12. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nagyon szerencsés voltam hogy 17 évesen a 39 éves exem elfogadta a randitalit. Semmire nem cserelnem le azokat az éveket.
2023. okt. 12. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Amerikában nagyon szigorúan veszik ezt, ott konkrétan te 21 évesen ha egy 17 évessel intimebb dokgokról beszélgetsz (csak általánosságban, te hogy látod, mik a tapasztalataid, védekezés stb) akkor már pedofíliával vagy megbélyegezve. Sajnos én most ezt átéltem, egy közösségi oldalon követtem egy személyt akit felkeresett egy 17 éves barátja és tanácsot kért tőle ami kiderült és konkrétan kiutálták onnan, le is törölte magát. Szóval ott tényleg csak óvatosan beszélgethetsz fiatallal mert tönkreteheted az egész életed.
2023. okt. 12. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
17 éveshez vonzódni szerintem minden korban normális. Testileg felnőttek. Udvarolni nekik 25 felett kínos viszont a mentális érettség miatt. De semmiképpen sem pedofília. Tudok az amerikai törvényekről és túl szigorúnak tartom őket. A legtöbb európai ország szabályozasa sokkal értelemszerűbb. Az börtönt érdemel, aki egy kislányt megfektet. Az nem, aki egy középiskolást, legyen akárhány éves a férfi.
2023. okt. 12. 11:40
 6/6 anonim ***** válasza:
51%
kit érdekel
2023. okt. 12. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!