Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Tesco Minecraft ragacsgyűjtő...

Tesco Minecraft ragacsgyűjtő tornazsákra vasalható, gyűjthető ruharagacsok felvasalásával kapcsolatban tapasztalatok?

Figyelt kérdés

YouTube videókban nem vasalták még fel őket. Bár rá van írva, hogy szövet közbeiktatásával vasalható, fél perc alatt, azonban félek, hogy esetleg valamelyik ragacs, vagy a tornazsák elolvad.

Valamint az is érdekelne, hogy ezek után a ragacsgyűjtő tornazsák tényleg nem lesz mosható (nem mintha sűrűn akarnám mosni, de ha a jövőben koszos lesz)?



2023. okt. 16. 16:53
 1/1 anonim ***** válasza:
Nekünk csak sütőpapíron át sikerült felvasalni, anyagon át vasalva simán lejöttek. A két pöttyös (wool) fokozatnál kicsit melegebben vasaltam, és nem túl hosszan (max 10 mp), de többször átmentem rajta. Nem olvadt meg tőle semmi. Viszont felül, ahol össze kell húzni a tornazsákot, ott utólag textilragasztóval javítanom kellett némelyiken, mert a gyűrődéstől el tud válni a zsák anyagától a szélük. Mosni szerintem nem fogjuk, max olajmentes popsitörlővel (az kb mindent visz :D) törlöm majd alaposan át, ha koszos lesz. Vagy esetleg a mosdóban kézzel óvatosan átmosom langyos vízzel + szappannal.
2023. okt. 16. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!