Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Magyarországra tényleg a...

Magyarországra tényleg a TheVR hozta be a podcast műfajt?

Figyelt kérdés
A filmjükben legalább ezt állítják, hogy amikor ők kezdték, akkor Magyarországon még nem volt ismert és ők voltak azok, akik először podcasteltek. Ezt én erősen kétkedve fogadom, de nem találok hiteles forrásokat arról, hogy kik voltak a legelső podcasterek. Tényleg igaz lenne, hogy a TheVR-nak köszönhetjük a műfaj elterjedését?

2023. okt. 19. 19:10
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
29%

Szerintem szándékosan azért tesznek ilyen és hasonló kijelentéseket, hogy ezután kibeszéljék őket mások, különböző fórumokban - itt is megjelent kérdésként mint látjuk - mindez nekik ingyen reklám. Ezt úgy hívják, hogy gerilla-marketing.

Már így is eleve sok róluk szóló kérdés van. Naponta kiír valaki egy dövíáros kérdést, mintha tudnunk kellene, hogy az X játék végigjátszása közben a Pistike miért sikított egyet, vagy Jancsikának hogy hívják a kutyájának a kedvenc kutyaeledel márkáját.

A GYK oldal üzemeltetőinek helyében csinálnék egy előfizetéses szintet és csak ezzel lehetne kiírni ilyen kérdéseket, amilyenek közvetlenül, vagy közvetetten reklámoznak céget, márkát, youtubert, stb.

2023. nov. 11. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Az egyetlen dolog, amit a a Thevr behozott, az a VR szettel való gameplayek voltak: Oculus Rift pl. De ezt a vonalat már rég elhagyták és végülis 12 egytucat csatorna lett belőlük.
2023. dec. 3. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
78%
Valójában kit érdekel?
febr. 10. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
84%
13: Végül is... Engem maga a thevr sem nagyon érdekel.
febr. 10. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!