Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Kezdő ejtőernyős vagyok, a...

Kezdő ejtőernyős vagyok, a madarak is megvalósíthatnak légi közlekedés elleni bűncselekmènyt? Ha pedig egy vezetéknek repülnek, akkor közérdekű üzemet zavarnak meg?

Figyelt kérdés

Nem értek a joghoz, kívàncsi vagyok a szankciókra, büntetési tételekre is.Hova kell bejelebtést tenni?

Lóránt, 19f



2023. okt. 20. 14:53
 1/9 anonim ***** válasza:
Persze. Amelyik bunos, az bortonbe (kalitkaba) lesz zarva.
2023. okt. 20. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

*bejelentést.


Hobbiként csinálom, de a madarak repülését életveszélyesnek találom.Veszélyes üzem lenne ez is?

2023. okt. 20. 14:55
 3/9 anonim ***** válasza:
Mivel a btk. emberekre vonatkozik, értelemszerűen egy madár nem követhet el bűncselekményt.
2023. okt. 20. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha a repülőgépeken se lenne függőleges vezérsík -mint ahogy a madarakon sincs- akkor te is veszélyesnek éreznéd az utasszállító repülőgépen a repülést..
2023. okt. 20. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

"Kezdő ejtőernyős vagyok"

Arra mindig figyelj hogyha a pilóták már kiugrottak akkor gyorsan kövesd őket..!

2023. okt. 20. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
2023. okt. 20. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

6/ igen ez így vicces.

De az még viccesebb hogy ez ma is így van, legalábbis az eleje és a vége ugyanaz, csak mással indokolják a kettő közti időben mint 300 éve.


Az eleje az hogy egy állat megtámad /megöl egy embert. Pl medve egy kirándulót, vagy vaddisznó, vagy délebbi országokban oroszlán, tigris.


A vége ma is ugyanaz: megölik (kilövik) az állatot.

A különbség hogy tárgyalás sincs mint a középkorban, az ítélet előre meg van írva mint Sztálin kirakatpereiben. Az ítélet: halál. Persze a magyarázat más. De a magyarázat az csak magyarázat. :D

mi is a különbség?

2023. okt. 20. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Állatpetek?
2023. okt. 20. 20:00
 9/9 anonim válasza:

Haver.. nem nagyon hiszem, hogy kezdő ejtőernyős vagy, mert akkor nem kerdeznel ekkora hülyeséget..


Milyen bűncselekményt is tudna elkövetni egy madár? Segíts már kérlek... Mert nem jut eszembe egy sem. Illetve milyen villanyvezeték az, ami megérez egy 500grammos szárnyast és ezáltal zavar keletkezik?



Te csak trollkodsz..

febr. 28. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!