Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Androidos okostelefonon ki...

Androidos okostelefonon ki lehet kapcsolni a Google Chrome inkongnitó módját?

Figyelt kérdés

Ha igen, hogyan?


Köszönöm szépen!



2023. nov. 9. 06:31
 1/5 A kérdező kommentje:
*Inkognító mód.
2023. nov. 9. 06:32
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Ugy erted letiltani a chrome-ban magat a funkciot? Hat, az nem fog menni, kenytelen leszel mas modon beleutni a parod eletebe a kivancsi kis orrocskadat.
2023. nov. 9. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
72%

Vedd meg ezt az alkalmazást és telepítsd fel az érintett eszközre: [link]

Ha valami miatt nem működne, ez ugyanazt tudja, csak kicsit több a beállítási lehetőség: [link]

2023. nov. 9. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
48%
#3 kar, hogy 13-as vagy annal ujabb droidon egyik sem mukodik, az elsot 2017, a masikat 2020 ota nem fejlesztik.
2023. nov. 9. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

2-es... Nincs párom, se kutyám, se macskám. 😁 De..örülnék ha lenne.


Viszont van egy mostoha öcsém, aki apukám második párjáé. A nő elhunyt, apukám a nevére vette, gyámja is ő.


Sajnos a történtek miatt érzelmileg labilis, nem mindig jó társasággal van...rendőrségi ügye is volt már. Mivel apukám a felelős érte, gondolom nem haragszol meg, hogyha óvni akarja.


Egyébként jó gyerek, én is úgy szeretem mintha édes öcsém lenne..sőt! Még anyukám is szereti..de sajnos elzárkózott előlünk is.


Sokat gépezik, onnan már lekapcsoltuk ezt a módot, de telefonon nem sikerült.


Szerintem ebben a helyzetben ez nem kémkedés...főleg hogy egy kiskorú fiúról van szó.


Na, erről ennyi elég lesz. Aggódunk és nem több.


Ha meg valaki a párját akarja figyelni, az is a szíve joga. Ő kapcsolatuk, ők tudják hogy élnek. Ok nélkül nem hiszem, hogy bárki figyelné a párját...de ebben nem vagyok érintett.


3-as és 4-es köszönöm szépen!

Sajnos egyik se működik :(

2023. nov. 9. 11:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!