Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Szabadulószobába tényleg be...

X0 kérdése:

Szabadulószobába tényleg be vannak zárva?

Figyelt kérdés
Tényleg nem lehet kijutni? Visszafele irányban se? Gondolom be kell mondani mikrofonba, valahol máshol hallják, és nyitni tudják az ajtót. Ha valaki nem is akar a kérdésről gondolkozni, bármikor feladhatja és kiengedik? Mi van ha valaki mondjuk születésnapjára kapja, és amikor megtudja hol is van, már zárva az ajtó? Ő meg ilyen kérdésekről nem hajlandó gondolkodni, meg egyébként se fogadja el, nem hajlandó ottmaradni. És ha közben adja fel? Esetleg belülről valami vésznyitóval nyitható?
nov. 13. 14:52
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Kötelezően, bármikor ki kell tudnod jutni. Van több helyen gomb.
nov. 13. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Úgy értettem, hogy gondolom mikrofonba be kell mondani a választ, és ezt valahol hallják, eldöntik elfogadják-e, nyitják-e az ajtót. Erre értem, hogy mi van ha valaki azt mondja feladja és kész?
nov. 13. 15:03
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Kontrollált a játék annyiban, hogy van aki kívülről felügyeli és be tud avatkozni szükség esetén. Nem a fűrész filmek helyszínei, hogy csak akkor jutsz ki (élve), ha megoldod a feladványt. Olyan sincs, hogy zsákutcába kerül valaki, és beragad egy feladványba amitől nem tud a megoldásra jutni, és fel kell adnia. Ilyenkor is kívülről segítenek rávezetni, vagy átugrani részeket.


Ha mégis úgy gondolod, hogy nem neked való az egész, és részt sem akarsz venni benne, akkor ezt egyértelműen jelzed, és kiengednek. De gyanítom, hogy minden ilyen játék először egy eligazítással (esetleg nyilatkozatok kitöltésével, megadásával) kezdődik, így egyértelmű mindenki számára, hogy hol van és mi fog történni. Ha ebben nem akarsz részt venni, be sem kell fáradnod.

nov. 13. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat. Arra gondoltam, hogy nem érdekli, és nem is hajlandó gondolkozni rajta. Meg elege van az egészből, nem akar ilyenen részt venni. Vagyis nem csak a konkrét kérdés nem érdekli, hanem az egész játék.


Én valódi IQ-teszten például nem voltam, weben láttam néhány kérdést. Nyelvi kérdéseken egyszerűen nem vagyok hajlandó gondolkodni, meg se kísérlem, nem érdekel. Logikai jöhet.

nov. 13. 15:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!