Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Van-e a hobbidból bevételed?...

Van-e a hobbidból bevételed? Ha igen, éves szinten ez mennyi? És mi a hobbid, amiből ez származik?

Figyelt kérdés
Szerintetek mekkora összeg számít már "szép" összegnek mint bevétel, ha hobbiról van szó? (éves szinten)

nov. 26. 19:26
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nekem nincs bevételem a hobbijaimból. De nem olyan hobbijaim vannak, amikből könnyű pénzt szerezni (pl. olvasás, bicajozás, korcsolyázás, barátokkal lógás), szóval nem kizárt, hogy mások meg tudják valósítani, csak ehhez másféle hobbikra van szükség.
nov. 26. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem a drága hobbim lett a főállásom. Azóta más hobbit nem találtam, de már nem annyira szórakoztat a hobbim/munkám sem és megélni is egyre nehezebb belőle.

Most azzal küzdök, hogy milyen másik főállást találhatnék, ami jobban fizet, mint az eddigi hobbi/munka és talán a régi hobbimat is újra tudjam élvezni - vagy legalább az új munkámból meg éljek rendesen...

nov. 29. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
2/2 Elmondod nekünk mi az a hobbi/munka amiről írtál?
nov. 30. 08:11
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Haha, elég hasonlóan vagyok mint #2. Fotós vagyok külföldön, megélek belőle de lehetne több a meló. Fotóssal Dunát lehet rekeszteni, nagy a verseny. És még mindig nagyon szeretek fotózni, de néhány részéből már halálosan elegem van.


Ha a hobbiddal keresel plusz pénzt, szerintem bármekkora bevétel szép :)

jan. 26. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!