Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » MI számít normálisnak a mai...

Mindentudok23342 kérdése:

MI számít normálisnak a mai világban? Mármint ti mihez/kihez képest viszonyítjátok magatokat?

Figyelt kérdés

nov. 27. 08:30
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A saját céljaimhoz. Bár elég szarul állok. :D
nov. 27. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ez egy komplex témakör, messze vezetne az egész...

A média is torzít rendesen, akadhatnak a környezetben is kirívó esetek(jó helyen, jó időben stb.), illetve nem feltétlen ismerjük a teljes képet sem sok esetben(kívülről szép de belül rohad eset) meg van egy csomó dolog ami szintén rontja a viszonyítási alapot.

Szerintem véleményem szerint nem is hasonlítható össze 2 személy, még akkor sem ha azonos helyről indulnak, mert nem egyforma képességekkel rendelkeznek, később pedig pont azért nem hasonlítható össze több személy, mert máshonnan kezdték és akadhatnak olyan dolgok, amikben egyszerűen behozhatatlan hátrányuk van.

Összesítve soha senkihez nem érdemes hasonlítani magunkat, reális célokat kell kitűzni és azokat szépen, türelmesen fel kell építeni.

Normális pedig sosem volt és nem is lesz, mivel mindenkinek más a normális.(ez egy absztrakt fogalom amúgy is, nem lehet teljesen definiálni, mert annyi tényező meghatározza)

nov. 27. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem minden abnormális.
nov. 27. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Én vagyok normális. És az etalon is. Magamhoz viszonyítok mindent. Szerénység terén is.
nov. 27. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!