Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mi a neve ennek a régi mesének?

Mi a neve ennek a régi mesének?

Figyelt kérdés

Nagyon homalyosan emlekszem rá azt hiszem régen 2016-18 kozott volt hogy az rtl klubb joreggelten ment mindig reggel amikor suli volt de volt hogy a cartoon network csatornajan is ment


Annyira emlekszem hogy volt egy fiu aki melett mindig lebegett egy ilyen hologram vagy szellem fiu de karbatett keze volt mindig fehér átlátszó volt és talaltam egy regi rajzot ahol befejezetlenul lerajzoltam őt de nem jut eszembe a neve a mesenek olyan volt talan mint a bakugan vagy barmilyen ilyen mese, mindig volt valami gonosz harcoltak



dec. 2. 22:47
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, továbbá azt sem, hogy ez miért ebbe a rovatba került ahol a tini párkapcsolatok vannak.
dec. 2. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem szégyelled, akkor elküldhetnéd a rajzot. Úgy többet tudnánk segíteni...
dec. 3. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Veletlen lehetett hogy azt irja, mert az egyébre nyomtam ém
dec. 3. 09:06
 4/6 A kérdező kommentje:
dec. 3. 10:26
 5/6 A kérdező kommentje:
Itt a kép hátha ez segit
dec. 3. 10:26
 6/6 Jól van ez így? ***** válasza:
Yu-Gi-Oh! ZEXAL [link]
dec. 3. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!