Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » GGPokeren szeretnék elkezdeni...

AtikaLimbo kérdése:

GGPokeren szeretnék elkezdeni játszani, de nem tudom, hogy hogyan kéne csinálni, valakinek online pókeres tapasztalata?

Figyelt kérdés
Sok éves tapasztalatom van pókerben, az elméletet tudom, logikám is van, játszottam is már rendesen pókert, nem csak játékpénzben, így el szeretnék kezdeni játszani ezen az oldalon. Viszont nem tudom, hogy hogyan kezdjek neki. Először is, Paysafecarddal fel tudom tölteni a Skrill számlámra a pénzt, és elvileg onnan be tudok fizetni az oldalra, viszont nem nagyon vagyok képben a nyeremény utáni adóval. Mennyire veszik ezt komolyan pl. egy 20-30.000 forintos nyereménynél? Rám tud szállni a NAV vagy nyugodtan fizethetek be és vehetek ki nyereményt? Volt már tapasztalatom az UNIBET-es pókerrel, onnan ki is vettem párszor nyereményt, de nem tudom, hogy kell-e féljek bármitől is, vagy hogy meddig mehetek el mint egy random magánszemély? Valakinek valamilyen online pókeres tapasztalata van, illetve az adózással kapcsolatban? Köszönöm!

dec. 18. 23:06
 1/6 anonim ***** válasza:
A kutyát nem érdekli, a 20-30 ezres nyereményed. Amíg nem nyersz havi 10 milliókat, rád se fog bagózni senki. Mondjuk GG az egyik legrosszabb oldal, legalábbis amire neked kell, arra jó eséllyel az.
dec. 19. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Milyen oldalt ajánlasz? Pokerstars jobb vagy rosszabb? Esetleg más? Köszi!
dec. 19. 08:20
 3/6 anonim ***** válasza:
Az attól függ, hogy mit játszol, milyen limiten és milyen gyakran, illetve mi a célod a pókerrel.
dec. 19. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Texas Hold'em Cashgame, vagy spin 'nd play, pár ezer forinttal, elég gyakran. Csak a saját magam szórakoztatására, illetve azért nyilván nyereményt is kivenni, de nem sokat, ha ügyes lennék, havonta max 30.000ft-ot. Naponta-kétnaponta játszani. Meg ha az adott hónapban elveszítek egy 10-est, akkor amíg nem jön fizu nem teszek be, szóval tényleg csak szolídabban, kis hobbi szinten játszani szeretnék.
dec. 19. 11:23
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha csak szórakozni akarsz, akkor tök mindegy hol játszol. Ilyen szinten abszolút nem fogod érezni egyik oldalnak sem az előnyét, sem a hátrányát. A NAV meg természetesen le sem fogja szarni hogy mit "bohóckodsz" havi pár tízezer forinttal.
dec. 19. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a kedves szavakat ;)
dec. 19. 14:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!