Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Holnap valakikhez becsatlakozh...

Holnap valakikhez becsatlakozhatok Morrisons 2 - be, addig, míg beengednek?

Figyelt kérdés

Akivel mentem volna, ő lebetegedett, de én így is elmegyek. Voltam már máskor is egyedül bulizni, úgyhogy nekem ez nem akadály. Csak kicsit módjával iszogatok, meg táncolok. Rég voltam már szórakozni, úgyhogy ki akarom engedni a gőzt! Rám fér már!

Csak addig csatlakozom, míg bemegyünk, utána mindenki megy a maga útjára.

22:15 - re érek oda.

Korlátlannal egyedül nem engednek be.


31/F



dec. 21. 22:35
 1/4 anonim ***** válasza:
55%
Ahhoz képest hogy "csak kicsit módjával iszogatok"? korlátlan fogyasztást akarsz, aha... legalább várjál 10 napot, akkor úgyis minden második ember a detoxban fog kikötni.
dec. 21. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Normál jeggyel iszonyat drága ott minden alkohol és egyéb ital is! Nem véletlen, hogy szinte senki nem megy be normál jeggyel, mert úgy az ember gatyája is rámenne az fogyasztásra!

Nagy fiú vagyok már! Pont, hogy eddig mindig én vigyáztam a társaság hamar lerészegedő tagjaira, mert én mindig ésszel iszom! 🙂

Továbbá, előtte meg közben is úgy csinálom, hogy ne rúgjak be nagyon.

Előtte bezabálok, közben meg folyamatosan vizet iszom, így nem szokott nagyon megütni az alkohol.

dec. 21. 22:52
 3/4 anonim ***** válasza:
45%
Olcsóbb lenne ha egyáltalán nem innál, nem bro? Pro tipp!
dec. 21. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Két - három havonta egyszer belefér! 🙂
dec. 21. 23:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!