Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Halloweenre műszempillát...

Halloweenre műszempillát akarok venni. Műszempilla ragasztó kell hozzá? És az mennyibe kerül, hol lehet kapni?

Figyelt kérdés
Szerintem minden benne van a kérdésben. műszempillát ki akarom próbálni, de csak halloweenra, szórakozásból. Feltétlen kell hozzá műszempilla ragasztó? Mert ahol műszempillát láttam, ott nem láttam olyan ragasztót, vagyis hát nem is néztem. Hol lehetne kapni és mennyiért? (dm, rossman ilyesmi??)
2010. okt. 22. 13:22
 1/2 anonim ***** válasza:

Én nem hallottam még ragasztó nélküli szempilláról, ezért inkább csak azt mondom, hogy nem vetted észre.

A ragasztó pici nyomós tubus...mint általában a kenőcsöké.

Én mindig az ázsiacenterbe veszem a tincses szempillákat is és a ragasztót is. Ott a szempilla 800 Ft azthiszem, a ragasztó 300. Ez egy partira jó, és tartós is, viszont napokig nem ajánlanám mert ha alszol benne lejön:-)


Az ázsiába ahogy bemész a jobb oldali épületbe (szemből a jobb oldali, amelyikben többen vásárolnak:D) na szóval ahogy belépsz az üvegajtón balra mész és ott van a soron a parfüméria után. Ha megkérdezed segítenek is készséggel!


Remélem tudtam segíteni.


20/L

2010. okt. 22. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen tudtál:D Köszi a válaszod!! :))
2010. okt. 22. 15:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!