Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mi van akkor, ha továbbra is...

Mi van akkor, ha továbbra is furry akarok lenni (nem is tudnék nem az lenni, hiszen szinte mindig furryken jár az eszem), de egyszerűen mégse való nekem?

Figyelt kérdés

Hát... Furry bárki lehet, egyetlen döntés... Na most, ha tudsz rajzolni, fursuitot varrni, stb, akkor istenkirály vagy. Ha nem tudsz egyiket se, de van rengeteg pénzed, akkor megcsináltathatod másokkal az elképzeléseidet (commission). Akkor is szuper vagy. Na de... Én sajnos se rajzolni/varrni nem tudok, a kreativitásom a béka feneke alatt kb, de cserébe még csóró is vagyok, a számlámon annyi pénz sincs, amennyibe egy fursuit kerül (magyar fursuit makertől ráadásul!!!)... Tudom, hogy ezek nélkül is lehet furrynek lenni, de így sokkal unalmasabb, még egy fursuitos találkozó (vagy csak szimpla magányos fursuiting) élményét se tudom így átélni... Na meg néhány artwork a fursonámról is lenullázna, annyit elkérnek egyért...

Ezt ahhoz tudnám hasonlítani, mint amikor van egy szép, nagy város (a város itt maga a furry fandom jelképesen) és ebben a városban van egy gettós rész, ahol vagyok én is... Tehát így is lehetek furry, de nekem csak a "gettós része" jut belőle. Van ennek így értelme? Mondom, ebből kilépni nem fogok, hiszen a létem szerves részét képzi, kb ez a világ egyetlen közössége, amire azt mondhatom, hogy viszonylag beillek a többiek közé. Csakhogy nem nekem való, a fent említett okok miatt... Mondanám, hogy idővel jobb lesz, de én eléggé lecsúsztam, az életem már azelőtt kisiklott, hogy elindult volna, 20 évesen egy mentális roncs vagyok, szóval lehet marad a beletörődés és a szenvedés...



dec. 30. 17:10
 1/5 anonim ***** válasza:

Rajzolni az itteni példákhoz hasonlókat, ha kell, tudok ingyen. :)

[link]

Hogy mikorra az viszont jó kérdés.


A yautja és a humanoid sárkány rajzot azért tettem oda, hogy lásd, olyat minőségűt is tudok. Viszont ingyen olyat nem fogok. Egy olyan meg sokkal több idő is.



De rajzhoz szerintem megérné próbálkoznod pár ingyenes AI képgenerátorral is. Pont annyira találják el, hogy mit szeretnél, mint én...

dec. 30. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

ja ebbe a mai femninizalt vilagba ideje lenne ha Female Predator os film is keszulne

es ne csak a testet lassuk sisakba hanem az arcat is

kivancsi lennek milyen arcot csinalnanak neki

dec. 30. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
43%
Mi a répa az a furry?
dec. 30. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

2


Már a 90-es évek közepén is voltak női ragadozók. Nem a filmekben, hanem a képregényekben és könyvekben. A van mell/nincs mell kérdés ellentmondásos is miattuk.


Kötve hinném, hogy jól meg tudnák csinálni. A 2 legutóbbi filmból kiindulva...


Amúgy az egyik újabb novelláskötetben elég sok történetben vannak. Egy kivételével a sztorihoz sokat nem tesz hozzá, hogy most épp nem férfi hanem nő, de szerintem jó a változatosság. Beleértve azt a változatosságot is, hogy ha nem csak a filmeket vesszük, azért egypár haza is megy, nem hagyja itt ez összes a fogát. :D


De ha a kinézet érdekel, ott a Predator: Hunting Grounds játék. Abban a játszható karaktered lehet női ragadozó is. + a DLC-sek: Cleopatra, Valkyrie Predator, Pirate Predator, Amazon Predator.

Mondjuk nekem az a fej dizájn nem tetszik. Túl keskeny az áll, és túl kicsik az alsó csáprágók.

dec. 30. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Jobb is ha nem rohad rád a cipzár
jan. 5. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!