Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Külföldön működik a tippmixpro...

Külföldön működik a tippmixpro? Tudok ott fogadni?

Figyelt kérdés

jan. 2. 06:29
 1/4 anonim válasza:
Nem. Nem működik. Én már próbáltam. Be se tudsz lépni, azt írja, hogy az adott országból tiltott a fogadás.
jan. 6. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
1es vagyok. Még annyi, hogy nem unió függő. Nem megy Angliában de sajnos pl Németországban se. A kézilabda vbt akartuk nézni Londonban, az angolok azt se tudják mi a kézi, sehol se közvetítik, de a TippmixPro oldal se jön be. Ugye a Tippmix aok élő sportot ad, amire más országban elő kéne fizetni tévé csomagra, gondolom ezért is tiltják, ne nézd ingyen. Ugyanígy az M4 se jön be.. Az adott országban a közvetítés nem elérhető. Forma 1et akartunk nézni, azt németeknél és ott se jött se tippmixpro se m4. Ugyanez igaz több más európai országokra is, ott sem működnek évek óta.
jan. 6. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

A helyes válasz az, hogy lehet használni bárhol a világban, de nem mindegy, hogy milyen neten keresztül! Akiknek nem megy külföldön, azok nyilván helyi szolgáltatón keresztül próbálták, azoknak nem megy.


A megoldás, hogy mobilnettel kell csatlakozni a netre, magyar szolgáltató SIM kártyájával, roaming helyzetben. Ilyenkor magyar IP címet kap a telefonod, a weboldal nem fogja látni, hogy nem Magyarországon vagy és tökéletesen működik a TMP oldala, lehet fogadni, mindent, mintha otthon lennél. TMP appból nem próbáltam, az lehet, hogy rálát már a helyadatokra, de böngészőböl tutira működik.

jan. 24. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Tippmixpro működik külföldön? Lehet vele játszani másik orszàgban?


https://www.gyakorikerdesek.hu/uzlet-es-penzugyek__egyeb-ker..

jan. 24. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!