Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Létezik itthon ilyen fürdő/sza...

Létezik itthon ilyen fürdő/szauna?

Figyelt kérdés
Olyan fürdőt/szaunát keresünk, ami naturista/textilmentes, és a szaunák mellett van melegvizes fürdőmedencéje is, ami fürdőruha nélkül használható. Magyar szemmel ez egy kicsit furcsán hangzik, de Németországban és Ausztriában nagyjából minden szauna ilyen, mi azokhoz vagyunk szokva, és idehaza még nem találtunk hasonlót. Esetleg tud valaki ilyet? Az Aquaworld milyen?

jan. 10. 00:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
94%

Az Aquaworld nem ilyen. Vannak szauna-szeánszok, amit textilmentesek, de azokat leszámítva a legtöbben fürdőruhában szaunáznak ott (sajnos).

Az esztergomi Aquasziget szaunavilága két részre van osztva: van ott egy textiles szauna és pihenőszoba, valamint - a nagyobb része - naturista szaunák, gőzkabin, illetve egy medence, ami szintén kizárólag fürdőruha nélkül használható.

[link]

jan. 10. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

A Kehida Termálban fürdőruha mentes a szauna és erre figyel is a személyzet, aki ruhában megy be, annak szólnak. A szaunák előterében lévő merülő medencét és jakuzzit is lehet fürdőruha nélkül, tehát teljesen meztelenül használni. A fürdő többi részén viszont fürdőruha kötelező.


A magyarhertelendi fürdőben két részre van osztva a szaunavilág. Mindkettő fürdő ruha mentes, de az egyik részen a lepedővel el kell takarni magadat, a másik részen viszont lehet teljesen meztelenül is szaunázni.

jan. 10. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos magyarországon nincs normális szaunavilág.

Némely fürdő tart ilyen estéket, illetve privát helyszínekre, meg a navke programjaira lehet elmenni.

Most január 13.-án este például a Székesfehérvári Árpád fürdőnek lesz ilyen programja, Kerekdombon szokott lenni ilyen, a szentedrei V8-ban, Ballószögön, privát programok a Naturistland-ban, illetve a navke szervezésében február 3.-én és március 2.-án a Hajósban.

Viszont az aggasztó, hogy a szexualítás témakörben írtad ki a kérdést, mert ennek semmi köze a szexhez. Ha németországban ilyen helyekre jársz, ezt tudnod kellene.

jan. 10. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Bükfürdő ilyen, azt tudom ajánlani.
jan. 10. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Ja igen, azt elfelejtettem írni, hogy ha felöntések is vannak, az lenne az igazi.


Aquaszigetet nem ismerjük, megnézzük, köszi a tippet!

Kehida és Magyarhertelend is jól hangzik, nem voltunk még egyikben sem.


Naturista napokon/estéken voltunk már egy-két helyen, lehet rosszul választottunk, de mindnek olyan "magyaros" érzése volt. Voltak köztük jobbak, de sajnos egyik sem volt összehasonlítható az osztrák/német szaunákkal. (gyanítom azokhoz hasonlót Mo-n nem is fogunk találni)


3-as: Tisztában vagyok vele. Agyaltam, hogy melyik kategóriába írjam, azért ide tettem végül, mert a többi hasonló kérdést is itt láttam (keresőbe a szauna kulcsszót beírva) Lehet, hogy a "Szórakozás -> Egyéb kérdések"-hez kellett volna inkább, vajon tudom módosítani?

jan. 10. 18:34
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy tényleg szinte minden szauna kérdés itt van, én is kutakodtam kicsit egy új kérdéssel kapcsolatban. Sokan a fürdőruha mentes/meztelen szaunázást összemossák a szexualitással sajnos.


De a kérdésedre visszatérve:

Kehidán fix szauna programok vannak, a honlapjukon megtalálod az időpontokat. Nem úgy van, mint pl. Zalakaroson (itt még nem voltam, de a FB csoportjukat követem), hogy vannak szervezett programok, esetleg vendég szauna mesterek. Kehidán nem us hirdetik annyira a programokat és általában a jeges, sós és mézes felöntések állandóak.


Nem kell valami nagy dologra gondolni, van 3 finn szauna, egy infra és egy gőzkabin, merülő medence, jakuzzi és zuhanyzók.



De a legjobb benne, hogy a fürdőruhát nem tűrik meg, arra odafigyel a személyzet. A hangulat is általában jó szokott lenni.

jan. 10. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
A kategóriaválasztás már csak azért is szerencsétlen, mert így is sokan félreértik a textilmentes szaunázást sokan, különösen a melegek. Ennek a dolognak alapból semmi köze a szexhez, függetlenül attól, hogy az ember meztelen, mivel nem azért meztelen, hogy bármiféle szexuális inger érje.
jan. 10. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Bükfürdő, Debreceni Aquaticum, Kehidakurtány, Ráckeve, Kerekdomb, Szentendre V8, stb. Budapesten sajnos nincs normális szauna.
jan. 10. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Ja bocs, Magyarhertelend lemaradt.
jan. 10. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
83%
Egyébként nemrég a budapesti Aquaworld szaunarészlegét is ketté osztották textiles és textilmentes részre. Úgy tapasztalom, a textilmentesnek nagyobb a látogatottsága.
jan. 14. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!