Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Be tudok sétálni Ozora fesztiv...

Be tudok sétálni Ozora fesztiválra jegy nélkül?

Figyelt kérdés
Tavaly voltam Ozorám, imádtam minden percét, idén azonban úgy alakul, hogy lehet nem tudok jegyet venni… A fesztiválon hallottam sok embertől, hogy ők csak úgy besétáltak, mivel nincs körbe kerítve. Kérdésem az, hogy mennyire rizikós, nagyon nézik-e a karszalagokat? (Ha mondjuk magamra agyatok régi fesztivál karszalagokat?)

jan. 23. 09:26
 1/5 A kérdező kommentje:
*aggatok
jan. 23. 09:27
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Kiprobalhatod, de nem tudom hogy nem-e szamít szabálysértésnek.
jan. 23. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 darandaliuszmusz ***** válasza:

Ez a fesztivál szervezőinek is egyértelmű és komoly lépéseket tesznek a besétálók kiszűrésére. Mellesleg ha elkapnak, akkor kb jeggyel se fognak később beengedni. Talán még jogi következménye is lehet.

Régen lehet, hogy belehetett sétálni... ma biztos hogy nem vagy csak rohadtnehezen.

jan. 24. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Értem, akkor nem igazán próbálkozok ezzel:(

Lehet lesz ismerősöm, aki csak pár napot lesz és átadja majd a karszalagot. Köszönöm a választ!

jan. 24. 18:37
 5/5 anonim ***** válasza:
19%

Etterembol elsetalsz fizetes nelkul?

Ha bent vagy Ozoran, az arusoktol is elsetalsz fizetes nelkul?


Egyebkent meg onkenteskedni is lehet, ugyan meg kell venni a jegyet, de visszafizetik utana.

febr. 28. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!