Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mi a véleményed a falunapokról?

Mi a véleményed a falunapokról?

Figyelt kérdés
jan. 24. 14:58
A kérdező szavazást indított:
Jó közösségi program, szereted
Semmi különös, nem érdekel
Igénytelennek tartod
15 szavazat
 1/2 anonim válasza:
100%

Ha kulturáltabb helyen van, akkor szerintem jó móka, mert szokott lenni főzés, meg íjászat esetleg borkostoló (Nem, mintha szeretném.). De összességben szerintem jó dolog. Sajnos nálunk átment egyfajta etnikum "bálba" és már nem igazán éri meg vagy van értelme kimenni. Nem is szoktam.


Van a közelben egy település ahol vannak borospincék és ott a falunap egész minőségi szokott lenni. Oda megéri elmenni, meg ott szokott lenni normálisabb koncert is.

jan. 24. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Régen nagyon jók voltak. Főzőversenyek, játékok, fellépők, lovasbemutató, hőlégballonozás. Mára már csak hoznak egy mulatós "énekest" aki félplaybackről motyog valamit. Arra részegen táncolnak a cigányok vagy éppen ordítanak, fellépnek az ovisok meg az öregek és ennyi az egész
jan. 24. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!