Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Hogy lehet a vígszínházba...

Hogy lehet a vígszínházba jegyet szerezni a Pál utcai fiúkra?

Figyelt kérdés
Online folyamatosan elfogynak a jegyek. Hogy lehetne megoldani? Vidéken lakom úgyhogy személyesen nemtudok jegyet vásárolni. (Ha lehetilyet egyáltalán)

jan. 28. 15:27
 1/2 anonim ***** válasza:

Mikor nekünk sikerült venni, akkor kint volt a facebookon, hogy hanyadikától és hány órától lehet jegyet vásárolni. Nyitásra ott voltunk online, így sikerült jegyet szerezni.

Ticketswapon is néha van pár jegy.

Más előadásnál láttam olyat, hogy megjelentek új eladó jegyek a színház online felületén. Pl. hetek óta nincs hely a földszinten, majd egyszer csak megjelenik pár hely. Olyan is volt, hogy pár nappal az előadás (nem PUF) előtt tudtam venni első sorba helyet, szinte biztos, hogy nem hetek óta volt ott szabadon hely, mert biztos más lecsapott volna már rá. Nem tudom ez PUF-nál milyen gyakran fordul elő, de esetleg naponta érdemes ránézni, hátha.

Esetleg még tematikus facebook csoportok, de valószínű sokan mások is keresnek jegyet azokban.

jan. 30. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

#1: Én arra tudok gondolni, hogy a színház hivatalos jegyértékesítői, -akik szintén árulnak jegyet pl Facebook csoportokban, és ezért jutalékot kapnak,- nem tudják eladni a helyeket, ezért visszakerül a színház szervezésébe, ők pedig akár az előadás előtti napokban/hetekben is kirakják értékesítésre. Emiatt van, hogy néha megnyílik 1-1 hely, akár az első sorokban is. Ez csak az én gondolatom, nem tudom biztosan. Az viszont biztos, hogy ezeknek a munkatársaknak le vannak foglalva x helyek az előadásokra, hogy értékesítsék.

Az is biztos, hogy tényleg nyílnak helyek random időpontokban is, szóval érdemes néha ránézni. Persze ha nem abban az 5 percben nézel rá, mikor éppen megnyílt 1-1 hely, akkor esélyed sincs vásárolni, mert a Pál utcaira 2 percen belül lecsapnak az emberek. Vettem már telt házas előadásra 1 nappal előtte, 1. sorba jegyet.

Érdemes kiírni Facebookra, hogy vásárolnál, mert ezek a hivatalos jegyértékesítők is megjelennek ezeknél a posztoknál. Vagy direktben ráírni valamelyikre.

Illetve van elővásárlási jog is, ha hajlandó vagy fizetni érte plusz pénzt, de ez nem tudom hogyan működik, érdemes megkérdezni a színházat. Nekik hamarabb megnyílik a jegyértékesítés, így szabadon válogathatnak a helyek között.

febr. 12. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!