Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mi lehet az oka annak, hogy...

Mi lehet az oka annak, hogy nincs sok insta követőm?

Figyelt kérdés
Illusztrációkat készítek jó minőségben, (egyediek, nem ilyen tömeg dolgok mint pl.anime, disney meg tudom is én) eleinte naponta többet megosztottam, utána ahogy láttam, hogy az emberek nem érdeklődnek, 2-3 naponta teszek fel újat. Néha bekövetnek emberek, de pár szánalmas bundás kenyér kikövet, ha visszakövettem. Azt hittem a hashtag a baj, mert túl népszerűeket használok, de van aki meg alig használja, és így is van elég követője. A sztorik kirakása nehezemre esik, mert nem szeretek félkész dolgokat kitenni, de azért előfordul hogy teszek ki. Lehet valami más racionális oka, amire esetleg nem figyeltem? Az, hogy biztos béna amiket csinálok, ide írhatjátok de nincs értelme.
febr. 2. 19:20
 1/2 anonim ***** válasza:
a kérdés rejti a választ: "egyediek, nem ilyen tömeg dolgok..." ha nem a tömegeknek készül, akkor nem fognak tömegek követni...
febr. 2. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Manapság már nemcsak olyanoknak van sok követője, akik minőségi tartalmakat gyártanak. Vannak, akik követőket vesznek, akik összebarátkoznak egy felkapottabb felhasználóval, aztán "promózni" kezdi egyik a másikat. De még ezek mellett is van olyan, aki organikus módon szerzi a követőket, ahhoz viszont idő, energia és türelem is kell, meg megfelelő #-ek. Utóbbinál nem egyszer láttam, hogy olyanokat használtak, ami köszönőviszonyban sem volt a kipakolt tartalommal, csupán akkor épp felkapott volt.


Valószínű, az a "baj" (követők szempontjából, különben én bajnak sem mondanám), hogy nem tömegcucc, ami mostanság, sajnos, nem kapós. Ha több követőt szeretnél, lehet, érdemes lenne FB csoportokban, hasonló helyen picit reklámoznod magad, az Insta oldalad.

febr. 3. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!