Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Vegas.hu-n kaszinó játékkal...

Vegas.hu-n kaszinó játékkal nyert nyereményeket tényleg rendesen kifizetik? Igaz, hogy ha sokszor nyerek, lekorlátoznak?

Figyelt kérdés
Mennyire megbízhatóak?
febr. 5. 18:50
 1/5 anonim válasza:
En eddig megkaptam a kifizetesem
febr. 12. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kifizetik. Miért ne fizetnék? Magyar kaszinó, vonatkoznak rá a törvények. Ha nem fizetnének mehetnél bíróságra.
febr. 27. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Elmesélem a sztorimat.

Szoktam sportfogadni és kaszinózni is.

Raktam egy 30000 ftos szelvényt a vegason,nyertem is.boldog voltam.inditottam egy kifizetést.

Másnap szerettem volna újra kaszinózni, gondoltam töltök fel egy 10000ftot,hogy a folyamatban lévő kifizetesemet ne piszkaljam.

Sikerült a befizetés ,rakni is szerettem volna egy sportfogadast.

Jött a fekete leves,nincs pénz a szamlamon.

Megnéztem,hátha hiba lenne és már megrakta volna az élő fogadást,de nem.

Egyenlegét nulla forintra írta.raneztem a folyamatban lévő kifizetésére,törölve lett.ezt se írták jóvá az egyenlegemen.

Írtam az ügyfélszolgálatnak,hogy mi is van.valaszuk az volt, hogy az egyik sportfogadason(mint kiderült a 30000 ftbol nyertem 54000 et) jogosulatlan volt,mondván szerver vagy hardver hibájuk volt ami miatt én meg tudtam rakni a fogadást.

Marha nehezen ezt lenyelnem (bár ez után soha nem játszok ott),de azt nem tudom megérteni,hogy ha el lett utasítva utólag a fogadasom,akkor miért nem csak a nyeremény lett törölve,miért szeretnék a tétet is behúzni,illetve a következő befizetesemet is.

Természetesen értelmes választ nem kapok,az ügy folyamatban van.

Ha valaki ilyennel találkozott náluk,azt szívesen fogadom.

febr. 29. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Utolsó: screenshotokat is tölthetnél fel a levelezesről és a kifizetés elutasításról, úgy lenne hihető a történet. Így csak a saját szavad vagy szimplán rosszhiszemű lejáratás.
márc. 1. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Adj egy email címet,szívesen dobok képeket .ja eljutottunk oda,hogy jogos a reklamaciom,egy hét után kifizettek.

Várom privatban az email címedet és küldöm az általuk kiállított hibajegyet

márc. 2. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!