Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Melyik volt ez a képregény?

Melyik volt ez a képregény?

Figyelt kérdés
Gyerekként a 90es évek végén, nagyon max 2002ben olvashattam, kissé vaskosabb, szóval nem ilyen újság vagy magazinszerű, és egy posztapokaliptikus környezet van meg, ahol egy fiatal srác kóborol, és amire emlékszem hogy volt benne egy gólem (valamilyen ellenség volt ez), az az igazi agyagból vagy kőből készült fajta. Ami dereng még, hogy voltak benne fegyverek, talán sugárvetők, azaz nem lőfegyverek. Tudom nem túl sok ez igy, de hátha valakinek beugrik valami.
febr. 12. 10:10
 1/4 Jól van ez így? ***** válasza:
Színes volt, vagy fekete-fehér? Szuperhősök voltak benne? Nem minden stimmel, de nekem elsőre ez ugrott be: A monolit bosszúja (Alfa különszám 1989)
febr. 12. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Úgy rémlik nem voltak benne szuperhősök, viszont abban biztos vagyok, hogy ha voltak is, nem klasszik marvelesek. Egyébként szines volt, ez is biztos.

Sajnos tényleg alig van támpont...

febr. 17. 07:20
 3/4 Jól van ez így? ***** válasza:
Itt egy adatbázis a Magyarországon megjelent képregényekről: [link]
febr. 17. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, átvizslatom :)
febr. 18. 21:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!